Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Поки західні лідери мовчки спостерігають за розвитком і ускладнаннями психічного стану олігарха Петра Порошенка, грузини влаштували протест під посольством України в Грузії.

У Міністерстві юстиції Грузії заявили, що не контактували з українською стороною у зв’язку з депортацією своїх громадян, заявивши про відсутність відповідних переговорів між відомствами двох країн. Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані зазначила, що її міністерство не брало участі в недавній депортації восьми грузинських громадян з України.

«Наша країна відкрита для всіх громадян Грузії, і, зрозуміло, якщо інша держава поверне їх на батьківщину, ця земля буде відкрита для всіх наших громадян», – заявила Цулукіані.

За її словами, Україна не повідомляла Грузію про депортацію восьми її громадян.

Ростислав Демчук пише у Фейсбуці:

«У Грузії антиукраїнські протести... Точніше, протести проти свавілля нинішньої неукраїнської влади в Україні.

У Грузії антиукраїнські протести... Точніше, протести проти свавілля нинішньої неукраїнської влади в Україні :(

Протизаконні дії української влади - викрадення і незаконна депортація їх співвітчизників в Україні вилився у кількатисячний мітингперед будівлею міністерства закордоннихсправ Грузії. Активісти вимагають від МЗС Грузії відреагувати на цинічну депортацію грузинів з України.

Свавілля і беззаконня, порушення базовихпринципів демократії та прав людини президентом України і його клікою набирають все гучнішого міжнародного резонансу.

Дуже соромно за поведінку української влади перед братами-грузинами. Адже вони завжди першими відгукувались на наші біди.

Як тобі не соромно перед світом, пико ти порошенкова?!?»

Микола Крамольник

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com