Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Про режим олігарха Порошенка, як васала Кремля

В продовження статті «Про недореволюцію Гідності».

Вчора ввечері читаю дві новини:

Перша. В Луганськ, зі сторони Росії, зайшла чергова купа російської військової техніки, включаючи танки. Порошенко навіть термінову нараду провів з цього приводу з силовиками. Правда, Пєця сказав, що все збс і ситуація під контролем. Хз, може, як у Дебальцево свого часу.

Друга. За словами заступника Генпрокурора, Євгена Єніна, Генпрокуратура дала доручення про затримання в Україні громадянтна Росії Магомеда Дукузова в рамках екстрадиції за запитом російських правоохоронців. Дукузова у Росії нібито підозрюють в скоєнні низки тяжких злочинів, в тому числі, вбивстві громадянина США, редактора журналу Форбс, Пола Хлєбнікова.

Розумієте, да, що відбуваються? В той час, коли Росія посилює військову агресію проти України введенням своїх додаткових військових підрозділів на нашу територію, влада України в черговий раз стає перед московитами в позу "чєго ізволітє".

Дукузов причетний до вбивства американського громадянина? Так видайте його американцям! Яка нахєр Росія?! Сцуко, як же заїбав цей цирк у виконанні довбойобів при владі!

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com