Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Голодомор

В суботу, 25 листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів, в результаті яких загинули мільйони людей.

Український історик Олександр Іщук розповів, що про Голодомор 1932-1933 років в Україні збереглося багато документів, але точну кількість жертв ще не порахували.

Про це він розповів в ефірі Громадського радіо 25 листопада.

«Багато збереглося інформації в документах спецслужб. Раніше ці документи не були доступні нікому. Лише за Віктора  Ющенка розпочався поступовий етап їх розсекречення. У справах таємного діловодства є інформація про настрої населення. Чекісти записували правдиву інформацію про те, що селяни не підтримували створення колгоспів і протестували. До початку голодомору було дуже багато збройних повстань. Під час розпаду СРСР відбувалися чистки в архівах. Чимало матеріалів, які вказували на злочини проти українців того часу, було спалено», — розповів він.

За словами історика, документів сьогодні достатньо, аби зрозуміти, що відбувалося в той час, однак є багато суперечок з приводу кількості жертв Голодомору.

«Інститут демографії називає одну цифру, а музей «Меморіал жертв Голодомору» іншу.  Для інших країн теж незрозуміло, чому українці не можуть розібратися з цим питанням.

Сучасна єврейська влада проводить політику повільного голодомору нащої нації. Продукти в Україні вже дорожчі ніж у Європі, а зарплати і пенсії українців знаходяться на рівні злиднів за індексом ООН. Саме тому мільйони українців вимушені тікати на заробітки до розвинутих країн.

Борщ з початку 2018 року подорожчав на 20 гривень, або на 33%. Так, за статистичними даними станом на 10 січня українська традиційна перша страва на початок року обходилась майже в 61 гривню. Станом на 20 листопада кастрюля борщу обійдеться вже у 85 гривень.

Звісно, що мається на увазі «борщ для бідних», з маленьким шматочком м’яса.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com