Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Козли

Державний департамент США засудив зрив Генеральною прокуратурою України спецоперації Національного антикорупційного бюро.

Про це йдеться у заяві опублікованій на сайті Держдепу США.

У ній, зокрема, наголошується, що зрив розслідування корупції на високому рівні, арешт агентів і вилучення чутливих документів НАБУ викликають стурбованість з приводу відданості України боротьбі з корупцією.

Такі дії американська сторона розцінює як частину зусиль з підриву незалежних антикорупційних інституцій, яким надали допомогу США та інші країни. Також, зазначається у заяві, це підриває довіру українського народу й міжнародну підтримку.

«Для України нема сенсу боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу в корупції. Інститути з боротьби з корупцією мають бути захищеними, підтримуватися і фінансуватися», – цитуються в заяві слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

США закликають усі гілки влади в Україні працювати, аби викорінити корупцію, адже це є ключем до досягнення стабільності, безпеки і процвітання для всіх українців.

До речі, кум олігарха Порошенка, а за сумісництвом — генпрокурор Юрій Луценко не з’явився у США на Глобальний форум з повернення активів, скасувавши поїздку буквально в останній момент.

Читтайте такожОсобистий виклик Трампу: за наказом Пеці заарештовано американського громадянина

Олександр Чортополох шуткує у Фейсбуці:

«Потроху по потроху ситуація проясняється.
Мало того, шо протівні американці прислали Cаакашвілі, шоб він качав ситуацію палатками і протестами, так ще й совмєсно з НАБУ виявили путі корупції з міграційної служби на самий низ, то єсть верх.
Поетому Петю конєшно понесло у разні сторони, ну, і сочуствующі конєшно підгавкують, як уміють.
А уміють вони нє очень, поетому получається смішно.
Ну, і по дебільному, конєшно, тоже.
Тепер понятно, чого усі, як ненормальні до виборів готуються!
Петя ж похоже - питання найближчих місяців - всє, докорупціонірувався!
Тепер, по традиції зможемо обрати собі втричі гіршого.
Чи шо?»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com