Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ключник

Колишній посол США в Україні і директор Євразійського центру аналітичної установи Atlantic Council Джон Гербст зазначив, що сьогоднішні події «занепокоюють всіх міжнародних друзів Києва».

Олігарх Петро Порошенко намагається зруйнувати НАБУ. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання From-UA розповів український націоналіст і політичний діяч, радянський дисидент, Герой України Степан Хмара.

Коментуючи конфлікт між НАБУ та ГПУ, наш співрозмовник зазначає наступне: «Разом ці структури не можуть працювати, тому що ГПУ через Генерального прокурора абсолютно повністю залежить від президента, і вона не займається правоохоронною діяльністю і не сприяє законності в Україні, а чітко обслуговує інтереси Порошенка».

За словами експерта, інтереси Петра Порошенка в даному випадку полягують у тому, щоб зруйнувати НАБУ.

«Вони бояться, що через навколишні кола все одно вийдуть на Порошенка, тому що він сьогодні є на чолі організованої мафії в Україні. Він діє поза законом, поза правовим полем, не звертаючи уваги на Конституцію. Сьогоднішні події навколо Саакашвили це є бандитські засоби, а не правові», — зазначає Степан Хмара.

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«Розгромна стаття проти Порошенка і Луценка в Вloomberg_

Порошенко і Генпрокурор Луценко виявилися зовсім іншими, ніж як вони себе подавали Західному світові. Вони обманули Захід своїми заявами і виступами, а тепер, спекулюючи російською агресією, вимагають від Заходу грошей. Але гроші в середині країни розкрадаються, а вони кришують розкрадачів і жорстоко борються з антикорупційними органами за їх антикорупційні ініціативи... і блокують їх зусилля послушними президентові судами...Порошенко і Луценко виявилися не тими, за кого ми їх спочатку сприймали... - пише Вloomberg».

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com