Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
деокупація Донбасу, чи приєднання України до Лугандонії?

В Управлінні Верховного комісара ООН з прав людини вважають, що ухваленому в першому читанні законопроекту про деокупацію Донбасу №7163 не вистачає чіткості в питаннях захисту прав і свобод людини.

Про це на презентації 20-ї доповіді Моніторингової місії ООН щодо ситуації з правами людини в Україні заявила голова місії Фіона Фрейзер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«6 жовтня парламент почав розгляд і ухвалення нової правової бази щодо території Донбасу, яка не контролюється державою, з метою відновлення суверенітету над окремими районами Донецької та Луганської областей. Хоча дискусії тривають, на даному етапі УВКПЛ зазначає, що цьому законопроекту бракує чіткості щодо основи для захисту прав і свобод людини», - сказала Фрейзер.

Насправді то права і свободи в Україні вже декілька років є лише декларативними, і Україна вже майже не відрізняється від Лугандонії, до якої нас фактично планують приєднати за мінськими догворняками Путіна-Порошенка. Будемо сподіватись, що пані Фрейзер це колись помітить, а от що пише у Фейсбуці Володимир Пилипчук:

«Бандитські результати бандитських «реформ» бандитської влади в Україні…

Повальна корупція, поівальне обкрадання бюджету держави і громадян, повне упослідження прав і свобод громадян України з боку влади, повна некомпетентність представників «елітарної влади», правовий нігілізм та абсолютне нехтування БУДЬ-ЯКИМИ правами простих громадян призвели до наступного:
- за інформацією Світового банку та Міжнародної організації з міграції, за кордоном працює близько 6,5-8 млн. українців
- на території України в її фактичних не окупованих межах (без Донбасу та Криму) реально залишилося не більше 24,5 млн жителів (пораховано з кількістю споживачів найдешевшого продукту – хліба)
- зростає істотне перевищення кількості вмерлих над живонародженими: - на 100 вмерлих припадає лише 57 живонарожденних
- Україна опинилася на другому місці в світі за показником смертності від серцево-судинних захворювань
- на другому місці в Європі - за темпами розповсюдження раку. Злоякісні пухлини вражають в Україні кожного четвертого чоловіка і кожну шосту жінку в результаті недоїдання , в результаті забруднення екології, а особливо – продуктів харчування, завдяки неякісній профілактичній роботу лікарів, їх низької кваліфікації, застосування неякісних, низькопробних і сфальсифікованих ліків.
- за кількістю смертей від ВІЛ / CНІДу на 100 тис. населення, Україна – вже перша в Європі
- друге місце в Європі зайняла країна за кількістю смертей від туберкульозу.
-за кількістю смертей, причина яких надмірне споживання алкоголю, ми займаємо 5-е місце в світі
- більше 90% українців заявили, що вони вважають себе бідними.
- кожен другий в Україні заявив, що вимушений продавати майно, заради ліків, харчування та сплати комунальних платежів...
- Смертність серед малозабезпечених, пенсіонерів та інвалідів збільшилася майже в 30 разів.!!!
Якщо економічна, соціальна, медична, міграційна і демографічна ситуації в найближчому майбутньому не зміниться, то, як стверджують міжнародні експерти, то це загрожує зникненням України як держави, через депопуляцію.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com