Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
два пуйла

Те, що робить в Києві Михайло Саакашвілі - це плювок в обличчя грузинського і українського народів, заявив сьогодні на прес-конференції російський диктатор Володимир Путін.

«Він був президентом незалежної грузинської держави, а тепер носиться там по площах і кричить на весь світ «Я українець!». Що, на Україні немає справжніх українців»? - обурився Путін, який більше всього на світі боїться українського Майдану.

«І Україна усе це терпить. Так жалко на це дивитися. У мене просто серце кров'ю обливається», - рюмсає Хуйло.

У свою чергу лідер партії «Рух нових сил» Михеіл Саакашвілі відповів в коментарі виданню «Страна», що його «цькування це пряме замовлення Путіна. Виконавці - влада України».

«Судячи із заяви - давно пора об'єднувати Єдину Росію і БПП. Типажі і риторика лідерів дуже схожі. Олексій Навальный назвав Єдину Росію - партією шахраїв і злодіїв, і цю назву цілком підходить і для майбутнього міжпартійного об'єднання в українському парламенті. Я абсолютно упевнений, що моє цькування це пряме замовлення Путіна і спецоперація ФСБ і СБУ. Виконавці - влада України», - заявив Саакашвілі.

За його словами: «Путін сьогодні фактично це визнав».

Між тим у соцмережах українські патріоти продовжують сваритися з реєстровими козачками і шароварними націоналістами про протести проти влади. До цього дійства приєднуються кремлеботи і потрохоботи, які єдиним фронтом виступають проти Міхомайдану.

Декілька днів тому активіст Петро Гудзь був заблокований «цукерманами» у Фейсбуці за такий надпис:

«Чи потрібно підтримувати Міхо? Так, треба, але лише до середини січня. Якщо до цього часу Грішкін-Семенченко і Парасюк будуть співати зі сцени, а Міхо не повалить Петю, то нам доведеться робити це самим, бо інакше єврейська банда переловить нас по одному і нікому вже буде рятувати Україну.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com