Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Десятки тисяч українців пройшли по центру Києва маршем «За імпічмент!». Так звані, «поважні» ЗМІ повідомили про «від 3 до 10 тисяч».

«Дивлюся, все ті ж самі 300 людей проплачених Міхо з грошей Курченка, вийшли за прмирення з Порошенком. Потрохоботи — не дякуйте!» — шуткує журналіст Олександр Ружанський.

До речі, стихійні акції за імпічмент «ліпецького» Бариги відбулися у багатьох містах України. Ружанський пише у Фейсбуці:

«Харків. Нас малувато. Десь 50 осіб плюс - мінус. Курченко сильно не витратився».

На народному Віче (судячи з фото, яке розміщено на Тиждень.ua на Віче зібрались сотні тисяч українців) екс-президент Грузії, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі запропонував цинічному олігарху Петру Порошенку або його представнику провести перемовини за участю журналістів.

«Які б фейки вам не підсовували, але ось я перед вами - живий Михеїл Саакашвілі. Я вам говорю - ми готові до переговорів і ми готові домовлятися тільки про одне - про відставку, про відхід від влади… про повернення награбованого. Ось про це ми будемо розмовляти», - наголосив він.

При цьому Саакашвілі додав, що ніколи «не домовляюся з баригами про якісь «междусобойчики-договорняки», ніколи не домовлюся з ними про гроші, ніколи не буду торгувати вашими інтересами».

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», після завершення мітингу на Майдані Незалежності  Саакашвілі і кілька сотень учасників «Маршу за імпічмент» піднялися вгору вулецею Інститутською і мали намір увійти в будівлю Жовтневого палацу для реалізації озвучених раніше політиком зі сцени планів, проте проте їх зустріли бойовики Поцгвардії.

Після недовгих сутичок під Жовтневим палацом активісти пішли під Верховну Раду. За повідомленням деяких ЗМІ, під ВРУ зараз будують барикади. Можливо, це і є початок справжньої національно-визвольної революції.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com