Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Три пуйла

Олігарх Петро Порошенко збирає всю владу у своїх руках. Не зважає навіть на позицію своїх політичних партнерів.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Олександр Кочетков.

«Відбувається монополізація. Порошенко повністю виходить на передній план, підтягує решту під себе. Тому що є персоніфіковані проти нього протести. Він захищається. Стягує під себе негатив суспільства. Зараз біля нього генеральний прокурор, керівник СБУ і військове командування. Інші опинилися поза монополізацією. Вони невдоволені. Шукають власне політичне майбутнє. Його з Порошенком пов'язувати не хочуть. Він має безліч проблем. Та і ніхто з боку Порошенка їм не пропонує ніякого майбутнього. Це стосується не тільки Данилюка, а всіх міністрів і прем'єра.

Сидячи за кермом влади Порошенко дозволяє собі такі маневри, що владне авто може перекинутися в будь-який момент. Президент і оточення не враховують прохання, побажання, надії людей із влади. Міністра фінансів, як і інших, там не чують. Виникають проблеми. Вони випливають назовні. З боку президента один варіант: не подобається — будуть проблеми. Не хоче шукати компроміси і вирішувати, що не так», - сказав Кочетков.

Читайте такожВійна зі свободою слова. Як це робиться в Уркаїні-Рошенії

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«"Цинічні бандери" - то був лише пролог в фрейдистському мистецтві "оракула Потроха"...

Є відомий анекдот. Один психіатр говорить іншому: Ти знаєш, у мене вчора така кумедна обмовка вийшла, прямо по Фрейду. Хотів сказати дружині: «Сонечко, лапочка, спасибі за вечерю», а вийшло: «Карга стара, ти мені все життя зіпсувала!»

Приблизно те ж сталося з Петрохом знову.... Виступаючи з нагоди Дня дипломатичної служби України, він сказав буквально наступне: «Дорогі друзі! Ніхто, напевно, не знає підлість українського режиму краще, ніж ми - українці ».

І як це кваліфікувати однозначно? Лише так: - Чесне визнання "українця" Потроха своєї ролі в новітньому Геноциді українців...»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com