Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нинішня українська влада закінчить своє життя у американській в’язниці

Над справою українських високопосадовців вже почали працювати слідчі органи США. Про це пише ua1.com.ua.

Громадянин США Ігор Бойко прогнозує олігарху Петру Порошенку та його оточенню долю панамського диктатора Мануеля Нор’єги.

«Теперішня українська влада закінчить свій шлях так само, як і Нор’єга – в американській в’язниці. Панамського диктатора впіймали американські військові, доправили в США, і американський суд засудив його на 30 років. В першу чергу його звинувачували в здирництві, знищенні політичних конкурентів і рекеті. І вже в другу – у торгівлі наркотиками.

Свого часу панамський диктатор також отримував гроші на проведення реформ в Панамі. А замість того просто крав ці гроші та займався здирництвом. Вам це нікого не нагадує?» – риторично запитує Бойко.

Громадянин США переконаний, що Сполучені Штати ніколи не пробачають, «коли їхні гроші цинічно крадуть». На його думку, Порошенко, який очолює корупцію і рейдерство в країні та допускає розкрадання фінансової і військової допомоги США, має всі шанси повторити долю панамського диктатора.

Ігор Бойко вказує на причини особливої уваги до Онищенка та його записів з боку ФБР та ЦРУ. Гроші, які розкрадаються в Україні, обов’язково проходять через американські кореспондентські рахунки. В такому разі вважається, що злочин скоєно на території США. Саме так було з Лазаренко.

В той же час кремлівські «ліліпути» кинули увесь свій ресурс на український сектор соціальних мереж.

Поліграф Поліграфович Царіков, він же колишній кнопкодав ВРУ і презик недоствореної Новоросії (Лігандонії) нарешті вийшов з запою і «вангує» про те, що солодкому олігарху Петру Порошенку нічого не загрожує до «виборів» презика Мордорської педерації.

Читайте також — Рошенівський перевертень в натурі. Пеця визначився з «преємніком»

ЦРУ і ФБР має інші наміри, бо якщо вони нейтралізують през-гауляйтера Вальцмана (Порошенка), не треба буде починати Третю термоядерну світову війну.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com