Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Юга

Конкурент концерну «Рошен» заявив про побиття, катування і про реальну загрозу, що його можуть вбити у тюрмі.

Власник Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ», американський громадянин Ігор Бойко заявив, що його намагаються вбити у СІЗО.

«Мене хочуть фізично знищити», - заявив Бойко під час судового засідання в Печерському суді міста Києва, куди владоохоронці його привели чомусь без верхнього одягу.

Про це передає кореспондент видання UA1.

Бізнесмен, який несподівано став політв`язнем, розповів, що перед судовим засіданням до нього цілу ніч застосовувались тортури, фізичний та психологічний тиск. Після судового засідання громадяниина США відправили в карцер СІЗО де він провів безсонну ніч з відкритим вікном, яке ніяк не закривалось.

Адвокати Бойка зазначають, що це є нічим іншим, як тортурами над арештованим, які заборонені українським законодавством.

Під ранок до пустого каземата Бойка завели підозрілого парубка, в якого фактично немає родичів. Щось подібне у тому ж сумнозвісному суду сталося і на Новий 2016 рік, коли при дивних обставинах несподівано загинув боєць «Білого Молоту» Макар Колесников.

Під час засідання суду американський інвестор заявив, що не міг спати усю ніч і тому почуває себе погано і може втратити свідомість. Також Бойко повідомив, що з учорашнього дня йому не давали ніякої їжі.

До речі, за повідомленням uainfo.org посол США у новорічному привітанні заявляє, що українська влада оголосила своєму народу війну. Але США на стороні українського народу, який неминуче приречений на перемогу.

Критично висловився у Фейсбуці з приводу цієї заяви активіст Сергій Єрмоленко:

«Тим хто забув нагадаю що саме "штати" й допомогли посадити на шию цю "владу". Доки не зрозумієте що вирішувати долю України і кому тут бути владою повинен не посол і навіть не президент іншої держави, а самі українці всі ці доброзичливці доведуть ситуацію до такого абсурду що править тут буде навіть не посол, а прибиральниця із госдепу через якого небудь Вакарчука чи Вєрку Сердючку. А хрін від редьки як відомо "нє слащє".»

На жаль, поки що український народ не може самоорганізуватися для війни з проросійським режимом Порошенка, який ті самі Сполученим Штати можуть визнати терористичною організацією через нещодавнє демонстративне згвалтування і вбивство правозахісниці, не кажучі вже й про Ігоря Бойка.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com