Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ліпецький шлях в КНДР

Російський диктатор Путін заявляє, що стосунки між Росією і Україною «нормалізуватимуться після вирішення конфлікту на Донбасі».

Про це Хуйло заявив на зустрічі з керівниками російських ЗМІ і інформагентств.

«По поводу наших отношений с Украиной – в целом, абсолютно ненормальная ситуация, когда вместо конструктивного развития отношений между двумя близкими, братскими странами, являющимися фактически частями одного и того же народа, складывается ситуация, которую мы наблюдаем сегодня» — сказав Путін, подаючі сигнал, що російський зомбіящик повинен забути про «фашистів і бандерівців», а розповідати виключно про «адін народ». Крім того, схоже, що штучний конфлікт на Донбасі теж скоро припинеться, бо АТО проти українських патріотів, а особливо добровольців, почнеться в активній фазі по всій Україні.

За декілька днів до цього ТОПові російські блогери розпочали інформаційну хвилю «да мы же братья», і, взагалі: «Да что вы прицепились к этой Украине? Они скоро наиграются в свою незалежность и когда будет полная жопа сами к нам приползут!»

Подібну риторику поступово можна почути і по наш бік «порєбріка». Дружбан «не агентів путіна» Шуфрича і Медведчука боксер Володимир Кличко викликав хвилю обурення в українському секторі соцмереж своїми дебільно-дитячими заявами про «братський народ».

Схоже на те, що при повному падінні міжнародної довіри до олігарх-гауляйтера Порошенка і його мафіозного оточення, а також вибухонебезпечну революційну ситуацію, Пуйло вирішив прискорити повну анексію України, яку західні ЗМІ називають «таємними мінськими домовленностями Путіна-Порошенка».

Читайте такожКількість засуджених українських вояків у 12 разів більша за кількість засуджених сепарів

Чи знайдеться в світі сила, яка може перешкодити повному знищенню нашої держави і нації?

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com