Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Західні партнери України нарешті умовили олігіарха Петра Порошенка злізти з «золотого унітазу». Вже навесні цього року він йде за станом здоров'я. З гарантіями, шаною і недоторканністю всього майна.

Про це, посилаючись на кулуарну інформацію, пише журналіст Станіслав Речинський на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Петро Олексійович зараз відчайдушно торгується і нишком намагається розставити своїх людей там, де тільки можна. А торгується в основному за нового спікера, якому він передасть владу на час виборів. І ось тут щось зовсім на мій погляд фантастичне. Петро Олексійович дуже хоче і просить, щоб призначили Литвина. Ось ту стару сову, яка замішана у справі Гонгадзе і в купі іншої темряви. Ну і кандидатура нового Президента теж цікава. Аграрній країні - аграрний президент. Який зараз очолює Аграрну партію, яка, до речі, набрала 7,9 мандатів в місцевих радах, що вельми дивно для партії-фантома. Прізвище майбутнього президента-аграрія - Скоцик. Нібито будуть його робити по моделі Макрона...» - написав Речинський.

За власними джерелами «Правдивих Nовин», які наближені до Банкової, Порошенко справді залишить посаду, яку незаконно займає вже два роки, після «виборів Путіна» у Росії. Барига погодився на пропозицію США «піти з миром» дізнавшись про неминучу екстрадицію Фірташа, але кому передати владу він ще не вирішив.

Роман Романюк пише у Фейсбуці:

«Україна стоїть на порозі великої політичної битви.

На відміну від решти баталій останніх років, протиборчими силами виявилися не різні табори українського політикуму, а весь правлячий клас країни та її західні партнери.

Причиною напруги, яка з небаченою силою спалахнула на початку нового року, стало питання створення Антикорупційного суду.

Вперше воно виникло ще навесні 2016 року, коли Петро Порошенко готував свій варіант судової реформи.

Від того часу про створення Антикорупційного суду багато говорилося, українська влада обіцяла західним донорам от-от взятися за це питання, але насправді просто тягнула час.
Створювати неконтрольований суд, тим паче на умовах Заходу, у владних кабінетах не мали ні найменшого бажання. І внесений Порошенком у Раду половинчастий законопроект – зайве тому підтвердження.

Проте не варто робити з Порошенка єдиного винуватця цієї ситуації.

Насправді, запропонований ним варіант створення Антикорупційного суду відображає позицію всієї політичної еліти. Незалежний суд у спайці з незалежними НАБУ і САП означає для правлячих кіл, ні більше ні менше, загрозу існуванню.

От тільки політичне виживання українських можновладців, схоже, усе менше хвилює Захід. Якщо не сказати – усе більше дратує.»

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючі правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com