Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
політична карикатура

Колишній віце-президент США Джозеф Байден підкреслив, що корупція залишається найбільшою проблемою в Україні, а також порекомендував чиновникам адміністрації Трампа уважно фіксувати, що говорять представники України, а також перевіряти, як вони виконують свої обіцянки.

Про це він заявив під час виступу в Раді з міжнародних відносин США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на «Голос Америки».

«Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив в Київ 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо Генерального прокурора, але вони цього не зробили».

Він зазначив, що тоді пішов на прес-конференцію і сказав, що США не нададуть Україні мільярд доларів.

«Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть… Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш Генпрокурор не буде звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І його звільнили. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли», - поділився колишній віце -президент США Байден своїм досвідом переговорів у Києві.

Під час свого виступу Байден згадав і про Антикорупційний суд, якого в Україні немає, тому що його створення боїться олігарх Порошенко.

Читайте також — Порошенко навесні цього року може залишити посаду за станом здоров'я

Ці слова Байдена красномовно проілюстрував відмий карикатурист Георгій Ключник малюнком під назвою «Байден Д̶ж̶о̶ Чмо».

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com