Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
тварюки

Боротьба між Сергієм Львочкіним та Арсеном Авакяном (Аваковим) за контроль над СПУ триває. І хоча Іллю Киву зі скандалом виключили з партії, схоже, саме він обскакав своїх конкурентів.

Цими вихідними широко розійшлася інформація про позбавлення статусу голови СПУ та виключення з лав партії скандально відомого шизофреніка (друга група інвалідності) Іллі Киви. За словами Петра Устенка, який позиціонує себе лідером Соціалістичної партії України, рішення ухвалили у зв'язку зі спробою рейдерського захоплення партії з боку Киви. Мовляв, колишній начальник Департаменту протидії наркозлочинності не давав здійснити об'єднання СПУ з СДПУ нардепа Сергія Капліна. "Щоб зірвати цей процес об'єднання лівих, 24 січня ввечері чиновники Мін'юсту сфальшували документи і викинули з реєстру все керівництво СПУ на чолі з лідером партії Петром Устенком та підмінили склад політради, змінили структуру політради партії в цілому, змінили структуру органів та статут СПУ", - йдеться у заяві, поширеній у ЗМІ.

Варто нагадати, що боротьба за Соціалістичну партію, триває давно. Після того, як у 2012 році багаторічний лідер соціалістів Олександр Мороз пішов з посади, його місце зайняв Петро Устенко. Та вже за рік на партз'їзді новим головою обрали на той момент народного депутата фракції Партії регіонів Миколу Рудьковського, а Устенку "намалювали" посаду лідера партії, і внесли необхідні зміни до партійного статуту. У 2014 році стався розкол: на з'їзді висловили недовіру Устенку, його зняли з посади лідера СПУ, а Рудьковського переобрали головою. Ображений Устенко подав до суду, що призвело до затяжного конфлікту. У підсумку, 13 червня минулого року Вищий адмінсуд України ухвалив рішення, згідно з яким Устенка таки відсторонили з посади лідера партії.

А вже в липні конфлікт набув нової сили, коли партію несподівано очолив Кива. Це викликало справжню істерику з боку Сергія Капліна, якого ЗМІ вважають близьким до групи впливу одіозного екс-глави АП Януковича Сергія Льовочкіна. Скандальний нардеп пообіцяв "надерти зад самозванцям" - себто людям Авакова. Але все завершилося тим, що Капліну так і не вдалося підім'яти під себе СПУ. А нинішнє демонстративне виключення з партії Киви видається спробою хоч якось зберегти хорошу міну при поганій грі.

Справа в тому, що згідно з даними Єдиного реєстру громадських формувань, головою Соцпартії України є ніхто інший, як кращий друг православного євразійця Зями (Дмитра) Корчинського — "виключений" Ілля Кива. Зараз вже немає людей зі старої когорти партійців і в політраді.

Цікаво, що сам Кива (чи хтось з команди Авакяна), схоже, вирішив зіграти на випередження, ще в п'ятницю заявивши про виключення з партії членів політради за спроби отримати фінансування Кремля на майбутніх виборах. "За моєю спиною деякі члени політради партії намагалися продати Кремлю СПУ за $30 млн. Ми виявили цілий прошарок сепаратистів і зрадників із багатомільйонними статками, навіть у політраді партії, що вбралися в соціалістичний одяг. Сьогодні вони ведуть прямі переговори з Кремлем про спонсорування майбутніх виборів і зміцнення московської позиції всередині України, зраду інтересів України країні агресору і окупантам. Ці переговори проходять з людьми з адміністрації президента Росії, а саме з помічниками Владислава Суркова", - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Якщо глянути на список нових членів політради СПУ, то більшість персонажів там – абсолютно нікому невідомі. Так, головою політради стала Єлізавета Ведякова, яка значиться донькою Головного державного інспектора Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України Оксани Ведякової. Каплін вже встиг накопати на нову керівницю політради СПУ те, що вона раніше працювала адміністратором у столичному нічному клубі "Ріо". Де танцюють стриптиз. Іншими членами політради, схоже, теж стали "фунти", про яких у мережі складно знайти вичерпну інформацію.

Вочевидь, вже найближчим часом очікується війна за реєстр між "льовочкіновськими" і "аваковськими", в епіцентрі якої опиниться Мінюст. Схоже, проект "соціаліст Каплін" передбачав закільцювання на цьому депутатові усіх лівих політсил, але без СПУ він втрачає сенс. Киву триматимуть офіційним головою попри все. То ж, не виключено, що до старту виборчої кампанії Каплін повернеться до своїх "Простих людей". Принаймні, за цей бренд із ним ніхто не воюватиме.

Оксана Матвейчук по матеріалах depo.ua

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com