Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Лаборанти

Академік Володимир Пилипчук, головний акаунт якого забанили «добермани» Цукерберга, як вони банять усіх користувачів, хто наважується відверто говорити про єврейську окупацію України, зробив цікавий запис з допоміжного акаунта.

До речі, активні українці, які звикли до ворожої соцмережі (10% акцій Фейсбуку належить російським олігархам), мають два, а то й більше акаунтів у соцмережі, яка офіційно поки що не заборонена в Україні.

Читайте також Боротьба за інформаційний простір, або як Україну перетворюють в Рашку

Але повернемось до заявленої теми. Володимир Пилипчук пише:

«Вітаємо Льоліка з «життям по-новому» в умовах міжнародної недовіри!

Льолік піднявся у рейтингу – він вже не внутрішньо український брехун, а БРЕХУН міжнародного масштабу!!! Бо ні МВФ, ні Світовий Банк ні на крихту не поступалися вимогами до України щодо умов створення і функціонування антикорупційного суду в Україні. Брехня і корупційність Льоліка стала шокуючою для всього цивілізованого світу!

Але президент та його служби й досі стверджують, що проект "відповідає вимогам Венеціанської комісії", Більше того - «прольолікоівська» преса, типу «Главкому» , «Букви» і льолікові боти, типу карли-волохи-чорноволи, поширювали відверту брехню, про звільнення керівника українського відділення МВФ Сату Кахонен за спрямування Льоліку «неузгодженого з керівництвом МВФ» грізного листа . Але це є неправдою
-Вже після зустрічі Порошенка з президентом Світового банку нібито "звільнена" Сату Кахонен в ефірі 1+1 повторила ключові вимоги до президентського проекту.

Жорстка позиція Світового банку МВФ щодо невідповідності президентського проекту вимогам Венеціанської комісії і міжнародних партнерів - залишається без змін. У Венеціанській комісії детально та ґрунтовно розтлумачили - президентський проект має низку критичних вад і має бути ним відізваним і переробленим.

-Ради Європи розтлумачила вимогу щодо відбору суддів антикорупційного суду, де президентський проект є категорично неприйнятним для всіх без винятку партнерів України
Довіра у міжнародних відносинах – це актив, який значно легше втратити, аніж здобути. Льолік її стрімко і впевнено ВТРАЧАЄ!!!»

Читайте також Влада займається винищенням українців не тільки фізично, але й як нації — убиваючи наш генофонд

Давно вже втратив…

Геннадій Боценюк

 

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com