Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

За словами нардепа Ігоря Луценка, Захід може допомогти опозиції притягти Порошенка до кримінальної відповідальності.

Олігарх Петро Порошенко прагне створити «ручний» Антикорупційний суд.

Про це в ефірі ZIK заявив нардеп Ігор Луценко – «Президент намагається створити Антикорупційний суд «під себе». Тобто, американці просять його створити Антикорупційний суд, а він каже, що створить, але свій. Ось така ідея закладена у його законопроекті».

При цьому він наголосив: саме з цієї причини наразі точиться боротьба між Порошенком та «певними силами парламенту», які не хочуть бути відповідальними за надання йому контролю за Антикорупційним судом.

«Підтримати президентський законопроект парламентарі готові у тому разі, якщо він сам відповідатиме перед іноземними партерами за його зміст. Але президент розуміє, що є питання до його корупційної діяльності, тож західні партнери можуть допомогти нам притягти його до кримінальної відповідальності», – резюмував нардеп.

Тим часом Цензор.net повідомляє, що невістка Петра Порошенка — Юлія Порошенко розповіла, що колишній замголови АП Юрій Косюк спонсорував участь її проекту AgroHub на форумі в Давосі.

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«ПРЯМА І НЕПРИКРИТА КОРУПЦІЯ і Розкрадання бюджету!!!

Льолік з Гроліком надають мільярдні дотації (безповоротну допомогу) Косюку з Держбюджету...

А Косюк спонсорує (теж - безповоротною допомогою) невістку Льоліка... Тобто Льолік видає своїй невістці гроші бюджету - тобто, гроші, сформовані з наших з вами податків...

А для чого дотувати Косюка, якщо він не збитковий і не бідний, а має лишні кошти на "спонсорство"?

Зовсім не бідний мальлдівсько-офшорний Льолік зі своїх власних "заощаджень" також не бажає профінансувати старт бізнесу своєї невістки (сім"ї сина), а відверто і нагло краде для цього бюджетні кошти!!!

Народ, пора повставати! Чи хочете здихати?»

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com