Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Консульство Сполучених Штатів Америки в Україні та офіс ФБР уважно відстежують ситуацію з незаконним арештом американського громадянина, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка.

Також триває збір інформації про рейдерське захоплення підприємства Бойка для прийняття Державним департаментом США зваженого рішення щодо фігурантів злочину.

Про це під час судового засідання заявив Ігор Бойко, передає UA1.

«Посол США розмовляв два рази з Аваковим і один раз із президентом – всі вони збрехали. Для американців цього досить – вони все фіксують. В один прекрасний момент ті, хто виїдуть за кордон, співучасники в цій справі, будуть заарештовані», – роз'яснив власник Житомирської фабрики позицію США.

За словами Ігоря Бойка, в рамках розслідування, розпочатого співробітниками офісу ФБР в Україні, він давав свідчення під присягою щодо протиправних дій представників української влади.

Зокрема, американський інвестор вказав на причетність до захоплення Житомирської кондфабрики президента Петра Порошенка, за особистим завданням якого потворний кнопкодав ВРУ від «Народного фронту» Сергій Пашинський організував рейдерський напад на підприємство з метою усунення конкурента корпорації «Рошен» на кондитерському ринку.

Бойко підкреслив, що консульство США керується у своїх діях законом і дипломатичними принципами, а не «дзвінками зверху».

«Американці захищають своїх громадян, але вони діють в рамках закону. Вони не роблять "по бєспрєдєлу", як можуть робити тут», – зазначив бізнесмен.

Тим часом видання «АНТИКОР» дивується якого дідька і за чиї гроші Вася Грицак ломанувся в США на «молитовний сніданок» з Трампом.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com