Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан

Мюнхенська конференція-2018 з питань безпеки. Європейські політики говорять про збільшення витрат на оборону.

Найяскравіший виступ першого дня конференції відбувся пізно ввечері. Головною зіркою став Джо Байден - колишній віце-президент США. Незважаючи на пізню годину, він виголосив промову у повній залі, що зустрічала його бурхливими оваціями.

Байден закликав не сидіти склавши руки, посилити світовий ліберальний порядок, а найголовніше - «пояснити людям простою мовою, що відбувається». Він також закликав змусити Росію заплатити за свої дії, у тому числі шляхом санкцій.

Головному корупціонеру Європи теж дозволили виступити. Статегічний партнер Путіна, можливо, не розумів, що ніхто його слухати не захоче, бо ж нічого нового він сказати не може. Нічого нового він і не сказав, але усі відмітили, що брехливий олігарх Порошенко виступав у напівпорожній залі.

А нові заходи безпеки, так як їх розуміють у Кремлі і в АП на Банковій, відбувалися сьогодні вночі. О другій годині ночі Світлана Олішевська написала у Фейсбуці:

«На Майдані Незалежності, на ПРОЇЗЖІЙ ЧАСТИНІ (там де мав пройти марш), монтують патріотичні "їжаки", які вже встановлювали біля Стели.

На проїзжій частині! Коли це таке було?!
Робочі, прокоментували: - "У нас каманда іх тут ставіть... Не знаю, навєрно, штоб люді не моглі пройті."
Певно буде інсталяція, під назвою " хтось вср@вся!"..»

Завтра у Києві знову відбудеться марш за відставку узурпатора Порошенка. Нібито він може добровільно подати у відставку! Але ж нервується...

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com