Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Журналісти і соцмережі активно вивчають слова олігарха Порошенка на його несподіваній прес-конференції, яка відбулась у Києві 28 лютого.

Петро Порошенко назвав Віктора Медведчука найефективнішою людиною на мінських перемовинах по Донбасу.

Про це передає кореспондент UA1.

За словами Порошенка, Медведчук має прямий контакт зі своїм кумом Володимиром Путіним, який приймає всі рішення з протилежної сторони на Донбасі.

«Є так звана гуманітарна група, яка займається питанням звільнення заручників. Це не Мінська група, вона є частиною тристоронньої контактної групи. Колишній голова СБУ призначив в цю групу Віктора Медведчука. Я про це знав...» — розповів Барига.

Політолог Ростислав Демчук написав у Фейсбуці:

«Нетерпляче чекав на прес-конференцію з Петром Порошенком... А даремно, згаяний час.

Перше, що різонуло слух - чергова обмовка за Фрейдом: "законна анексія Криму". Порошенко навіть не поправив себе. Решту дві години петляв, крутився, як гад на пательні. На Мальдіви Петро Олексійович літав за свій рахунок, зі своїм паспортом і під своїм прізвищем, громадськість була повідомлена, зв'язок з Порошенком (навіть у повітрі) не зникав ні на мить. Далі йшло пустопорожнє "чесалово" ні про що.»

Активіст Олекса Гонта пише у Фейсбуці:

«Нормальний Президент хвалився б тим, що за його правління країні не знадобилися кредити МВФ, а цей типу харант хизується тим що взяв їх найбільше! Дурдом чесне слово...»

А краще всіх пошуткував про ганебну прес-конференцію без використання матюків (що вже рідко буває коли українці пригадують узурпатора Пецю), пошуткував у Фейсбуці Данило Яковлєв:

«Високий рівень підтримки президента можна побачити по коментарям та смайликам, які ставлять глядачі трансляції:))
Жодного коментаря в підтримку президента НЕМАЄ»

Скрін Данила Яковлєва став іллюстрацією до статті.

Побажаємо ж Петру Олексійовичу провести наступну «пресуху», якщо він зможе до неї дожити, у тверезому вигляді!

Микола Крамольник

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com