Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Вчора українські патріоти, не дивлячись на надзвичайні заходи безпеки і величезний натовп владоохоронців, не дали можливості головним україножерам провести сакральний ритуал.

Покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка 9 березня - це святий державний ритуал в Україні. Перші особи країни (як правило у повному складі) незмінно брали участь в церемонії.

Виключенням став тільки 2013-й, коли Янукович особисто не був присутнім, а прислав замість себе Азарова з членами уряду.

І ось - за вікном 2018-й рік. Влада настільки «проукраїнська», що хоч до рани прикладай. Але до пам'ятника Кобзаря не приїхав жоден вищий керівник країни.

Євреї Порошенко і Гройсман чомусь ненавидять Тараса Шевченка, про що свідчать нещодавні трагічні події у Вінниці, коли окупаційна влада на ювілей створення терористичної кривавої армії Бронштейна-Троцького вдруге знесла народний пам'ятник Шевченку, але до цього дня сакральні державні ритуали вони виконували.

Вчора «матриця» похитнулась. Олігарх Порошенко відзначився в музеї, Гройсман відписався у Фейсбуці, а чим займався олігофрен Парубий взагалі невідомо. Безпрецедентне явище. Унікальна ганьба. Причина зрозуміла - злякалися мітингу патріотів, але як вони збираються далі правити країною? Може з Ліпецька? На Мальдівах зараз теж неспокійно, та й в Іспанії Путіну не вдалося зробити КНДР (Каталонську народну Демократичну Республіку). Чи з бункера?

Тафай, тафай, Пеця! Гітлер свої останні дні рейхсфюрера теж у бункері просиджував, от і твій стратегічний партнер Путін з бункеру майже не вилазить, як те північно-корейське порося Ким Чен Ин. Може там тебе якийсь кум і пристрелить за п`янкою, щоб «не твій народ» заспокоїти хоч ненадовго і самому живому залишитись.

У соцмережах українці пишуть, що розгадали страх Порошенка перед мінометом (тема про Рубана буде окремо обговорюватися у підсумковій статті). Йому самому міномет не зашкодить, але накрити дистанційно можуть палаци його найближчих поплічників, на шматки порвавши охорону. То може охоронцям вже треба рити окопи? Пани ж не дозволять. Але після парочки мінометних обстрілів охорона повтікає. Хто ж буде бункер охороняти?

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com