Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Володимир Пилипчук

Всесвітньо відомий економіст, академік Володимир Пилипчук написав на своїй сторінці у Фейсбуці все, що він думає про «цукерманів».

«Чергове заблокування аккаунта "Володимир Пилипчук" 10 березня 2018 року
"Побув на свободі" рівно тиждень - 7 днів

Заблокований за НАДУМАНОЇ причини, нібито я за ці 7 днів (як повідомляють -"нещодавно") опублікував недопустиму "крамолу", яку адиміністратори надіслали мені українською мовою ( привели ніби-то текст моєї публікакції - див нижче)

1. Кожен з друзів може проглянути мої публікації в аккаунті "Володимир Пилипчук" за ці сім днів і такої публікації НЕ БУЛО!. Тобто "причина" блокувавння - притягнена за вуха....Цілеспрямоване замовлення! Можливо колись і був такий пост (в якомусь році) , але не за ці сім днів "свободи". Це - явна НАТЯЖКА!!!

2. Слід спільно виробити серйозну "оборонну ініціативу", бо блокують аккаунти опозиціонерів... яку надіслати Цукербергу, щоб перевірив причини, історію і послідовність блокувань і в разі виявлення цілеспрямованості і замовності блокувань - щоб він викорчував в своїй адміністрації проросійьке (пропорошенківське) кубло...

3. Думаю, що розроблю текст з яким до Цукерберга зможуть звернутися мої іноземні Друзі, бо до громадян США, КАНАДИ, ЄС - відношення буде відповідальнішим, ніж до громадян України...

Оприлюднюю те, що до мене(як причину нинішнього блокування) направили сьогодні адміністратори ФБ , які контролюють український сектор ФБ:

We Removed Something You Posted
It looks like something you posted doesn't follow our Community Standards. We remove posts that attack people based on their race, ethnicity, national origin, religious affiliation, sexual orientation, gender or disability.

Володимир Пилипчук
"Бурятовбивча" війна виявила,що в нашому Уряді - братки росії.... Або кацапстан позолотив їм ручку, або вони ІДЕЙНІ брати пукіна...
Можливість публікування дописів тимчасово заблокована для вас
This temporary block will last 30 days, and you won’t be able to post on Facebook until it’s finished.
If you post something that goes against our standards again, your account will be blocked for another 30 days.
Please keep in mind that people who repeatedly post things that aren’t allowed on Facebook may have their accounts permanently disabled.
• You recently posted something that violates Facebook policies, so you're temporarily blocked from using this feature. For more information, visit the Help Center.

To keep from getting blocked again, please make sure you've read and understand Facebook's Community Standards.
This block will be active for 30 days more.»

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com