Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Юга Луцик

Генеральний прокурор-посміховисько Юрій Луценко нібито пообіцяв надати інформацію про прослуховування керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького на наступному тижні.

Про це він заявив у коментарі Українським Новинам.

"На наступному тижні", – сказав Луценко, відповідаючи на питання про те, по якій справі і хто давав дозвіл на негласні слідчо-розшукові дії щодо Холодницького.

Інших деталей генпрокурор-алкоголік не повідомив і пішов в парламент, де разом з нардепом Надією Савченко влаштував грандіозне циркове шоу на засіданні регламентного комітету ВРУ.

Правозахісник Іван Макар написав у Фейсбуці:

«Прослухав засідання Регламентного комітету ВР у справі Н. Савченко. Перше враження - наскільки жалюгідно виглядали народні депутати і настільки ж психологічним переможцем із засідання вийшла Н.Савченко. Жах, і такі люди, що не те що не бажають заглянути в глибину проблеми, а й навмисно уникають цього, вирішують наші долі. Я б дав дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності, щоб прокуратура могла належно провести слідство, а суд - винести вирок. Але дозволу на затримання Н.Савчено і її арешт я б не дав. Бо, дійсно, бракує в поданні Генпрокурора таких елементів як субєктивна сторона злочину, мета та мотиви. Але чого чекати від Генпрокурора, що через відсутність юридичної освіти дуже смутно собі уявляє, що це таке. І насамкінець, я вдячний Надії Савченко за те, що ще раз підняла на поверхню ту гниль, серед якої функціонує українська влада. Хотілося б, щоб суспільство набагато об'єктивніше розібралися в цій проблемі, ніж Генпрокурор та нардепи.»

Народному депутату Надії Савченко працівники СБУ повідомили про підозру і затримали у будівлі Верховної Ради. Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com