Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Як Порошенко допомагає російському агресору

Проект «Схеми» на «Радіо Свобода» постійно проводить журналістські розслідування корупційної жадоби узурпатора Петра Порошенка, від яких алкоголік аж казиться з люті.

Вчорашній випуск програми «Схеми» став не таким скандальним, як тема про Мальдіви, але він відкриває ті самі схеми, які непомітно збагачують олігарха і знищують Україну.

Російське серце українського «Богдана»

Олег Гладковський – людина, яка прийшла у велику політику разом з обранням Петра Порошенка президентом. Він – його давній бізнес-партнер і товариш. Отримав посаду першого заступника секретаря РНБО. Гладковський – також співвласник заводу «Богдан». Цей завод виготовляє транспортні засоби, і їх нерідко закуповує держава за бюджетні гроші. Ось і нещодавно Київ замовив у заводу Гладковського 80 новеньких тролейбусів на півмільярда гривень. Яким же було наше здивування, коли ми вивчили технічні характеристики цих моделей. Максим Савчук продовжить.

Мета кожного нашого розслідування – не лише пролити світло на ті зловживання, які можновладці хотіли приховати від громадян, а й отримати притомну реакцію правоохоронних органів. Детективи Національного антикорупційного бюро звернули увагу на наш нещодавній резонансний матеріал і розпочали своє офіційне розслідування. Йдеться про новий газовий бізнес, який оточення президента Порошенка, схоже, вирішило збудувати, отримавши на 20 років у користування державне газове родовище. В обхід інших конкурентів. Олександр Чорновалов знає більше.

Повна інфа у відеосюжеті.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com