Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Кличко

Товариш майор! Записуйте ще одного агента Кремля - це Віталій Кличко, який випадково забув, що він мер Києва, і теж є представником влади.

Відомий боксер з не менш відомими обмеженнями розумових здібностей дав скандальне інтерв'ю для видання "Der Tagesspiegel".

Перше запитання:

Der Tagesspiegel: Пане Кличко, майже чотири роки ви займаєте посаду мера Києва. Що було для вас найсерйознішим викликом?


Віталій Кличко: Для мене найсерйознішим викликом було довести, що боксер може домогтися успіху і в комунальному управлінні. Очікування від моєї роботи були дуже високі.

Так, це був суворий виклик для киян, серед яких до обрання на посаду мера Кличко дійсно користувався популярністю, котра зараз впала до нуля, а може і нижче. Тут можна пригадати численні випадки того, як тітушки-кличкушки під охороною мусорів знищували майно дрібних підприємців Києва, не кажучи вже про корупцію в Київраді, з якою несподіванно Кличко вирішив боротися на державному рівні. Але далі розмова з "Der Tagesspiegel", зрозуміло, перейшла на політику і жахливу українську корупцію, яку в Європейському Союзі вже помічають не лише журналісти, а й політичні діячі. І тут несподіванно боксер видав "зраду":

"Нинішня влада України, що обманює народ, кінчить так само погано, як Янукович".

Ну хіба не агент Кремля? Ні, просто запахло смаженим і вже підгорає чиясь "шоколадна срака", і першим з палаючого Рошенотитаніка побіг двохметровий пацюк Кличко.

Треба нагадати, Кличко мав намір взяти участь у виборах президента України в 2014 році, проте зняв кандидатуру на користь Петра Порошенка, а за це отримає посаду києвського міського голови. Навесні 2015 року олігарх Дмитро Фірташ на судовому процесі у Відні розповів, що зустрічався з Кличком і Порошенком напередодні виборів у 2014 році, і на цій зустрічі сторони домовилися, що Кличко зніме свою кандидатуру. За словами Фірташа, все це було погоджено особисто з російським диктатором Володимиром Путіним, який дав благословіння як Порошенку, так і Кличку. Західних партнерів такий розклад на той час теж влаштовував.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб...

До речі, depo.ua повідомляє, що у боксера Віталіка знову з'явилися президентські амбіції. Зараз його почне топити ГПУ і СБУ?

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com