Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Новий радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки, а також майбутній Держсекретар США повинні будуть якомога швидше «розібратися з Росією, яка підтримує гарячі війни в Сирії і Східній Україні, доповнюючи їх активними діями Москви як на території самої України, так і в решті Європи та США».

Про це йдеться в черговій значній статті у впливовому американському виданні «Washington Times», присвяченій плачевному стану справ в Україні в сфері боротьби з корупцією. Вірніше, відсутності цієї боротьби, котра блокується впливовими олігархічними кланами з найближчого оточення президента. Повний переклад статті наводить 24 канал, повідомляє телеканал newsone.

Автор статті - Тодд Вуд, в минулому військовий льотчик, який брав участь у багатьох антитерористичних операціях, пізніше став успішним фінансистом (інвестиційним банкіром), в своєму матеріалі пише: «головним викликом для політики США щодо Європи стала Україна. Мова про токсичну суміш війни на Донбасі і внутрішньої корупції ». Посилаючись на інформованих українських нардепів з хорошою репутацією в Вашингтоні Тодд Вуд конкретизує проблему: «сірий кардинал українського парламенту Олександр Грановський, нардеп з БПП і бізнесмен-мільярдер Дмитро Фірташ є ключовими гравцями, які сприяють корупції та захопленню держави Україна». Автор статті нагадує, що ці ж особи також грали ключові ролі і в оточенні колишнього президента Віктора Януковича, «приватизувавши державу» в особі судової системи, а також найбільші банки, провідні телеканали і т.д.

В якості ілюстрації розгулу правового свавілля в Україні оглядач «Washington Times» Тодд Вуд повідомляє, що недавно «приватна армія, контрольована Фірташем, штурмувала найбільшу фабрику по переробці сої в Україні, в результаті чого шість осіб отримали поранення». Безкарність Фірташа Вуд пояснює тим, що супервпливовий (особливо на судову систему України) депутат Грановський з партії президента Порошенко підтримує корпорацію Дмитра Фірташа DF Group. Телеканал «Інтер», який належить Фірташу і нардепу Сергію Льовочкіну (главі адміністрації президента Януковича) Тодд Вуд називає розповсюджувачем фейковий новин і дезінформації як в Україні, так і за її межами.

Оглядач «Washington Times» Тодд Вуд робить досить жорсткий висновок, що Рада з нацбезпеки на чолі з Болтоном і Держдепартамент США на чолі з Помпео, а також і сама адміністрація Трампа «повинні визначити свої пріоритети по боротьбі з захопленням української держави. Прийшов час просувати чесні президентські і парламентські вибори в Україні. Поставок зброї для війни проти проросійських сепаратистів недостатньо. Корупція може знищити Україну ще до того, як Росії вдасться це зробити». Як інструмент для такої роботи Тодд Вуд називає «закон Магнітського», який, нагадує автор статті, «дозволяє виконавчій владі застосовувати його щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини і хабарництво в усьому світі. Цей закон може бути застосовний і до таких корумпованих українських олігархів і чиновників як Грановський, Фірташ і Медведчук».

Тепер стає зрозумілим, чому так злякався Віталій Кличко і зробив несподівану заяву: "Нинішня влада України, що обманює народ, кінчить так само погано, як Янукович".

Навіть не дуже розумний від природи боксер з майже відбитим мозоком, розуміє, що розкрадання купи грошей американських платників податків не залишиться без покарання, але, як ми розуміємо, олігарх Порошенко і його банда "живуть на іншій планеті". Але це не збереже чиїсь чоколядні фаберже від жорсткого тиску.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com