Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Щось велике в лісі сдохло. Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Службу безпеки України порушити кримінальну справу проти олігарха Петра Порошенка та його оточення за інвестування в Росію 100 млн доларів.

Про це повідомив у Фейсбуці народний депутат Віталій Купрій.

Йдеться про купівлю у російського "ВТБ банку" пакету акцій мережі фастфудів "Burger King" кіпрською компанією Xomeric, пов’язаною з українською групою ICU банкірів Макара Пасенюка та Костянтина Стеценка.

"Макар Пасенюк – це особистий фінансист Порошенка, його права рука по незаконному збагаченню, віджиму бізнесу, корупційним оборудкам. Знаючи про патологічну жадібність Порошенка, у мене не має жодного сумніву, що ця купівля відбулась під гарантії Кремля. Такими грошима не ризикують!", – зазначив Купрій.

Депутат зауважує, що підпитка окупанта грошима – злочин, який спрямований на руйнацію територіальної цілісності України. Тому Купрій звернувся до СБУ із заявою про притягнення винних до жорсткої кримінальної відповідальності.

"Це вам не справа Савченко, не намір, а закінчений злочин. Кошти "ВТБ банка" агресора, податки "Burger King" в Росії – це продовження війни і смерть патріотів!", – наголосив нардеп.

Оскільки СБУ не наважилася відкрити справу проти Порошенка та його оточення, Купрій подав до суду скаргу і тепер спецслужба мусить виконати судову ухвалу.

Як відомо, кіпрська компанія Xomeric, причетна до групи ICU, стала ключовим акціонером російського "Burger King". Раніше співвласником та головою ради директорів ICU була екс-гловоа Національного банку України Валерія Гонтарева.

Зрозуміло, що насправді "копати під Пецю" СБУ не буде, але в будь-якому разі, це досить символічно.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com