Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Коли човен реально почне тонути

Поки кнопкодави ВРУ і олігарх Порошенко відволікають найтемнішу частину суспільства казками "про церковну реформу", намагаючись усе стадо рабів Христоса загнати в одну церкву, бо ж так бидлом зручніше керувати, розумні люди роблять цікаві аналітичні дописи у Фейсбуці.

Запис Сергія Єрмоленко подається без "редакційної цензури":

"За всьою жованкою про чергові злочини найвідомішого українського "панамця" мало хто звернув увагу на головне. Всі ці викриття які інфантильному неорганізованому і безресурсному суспільству як мертвому припарка дуже серйозно можуть торкнутися "ВОНИ". Про це цілком резонно написав Михаил Багдашкин, нижче я приведу пост. Але разом з можливістю усунення важливого конкурента "гаранта", якщо тільки шоколадні штаби наважаться цим Джек Потом скористатися, в зневірених революціонерів теж може з"явитись шанс на Джек Пот. Залишим за дужками добре це чи погано, але розклад на сьогодні такий, ВОНА дякуючи пересічній біомасі сьогодні є головним конкурентом з потужним ресурсом у виборчій боротьбі. При цьому є аксіомою що її перемога це перемога лише ЇЇ і в кращому разі консервація статусу КВО системи як такої без жодних революційних змін. Про гірші сценарії не сьогодні, залишим до кращих часів. Тактика пасивного очікування "виборів" яку ВОНА обрала цілком вкладається в добре знайому їй матрицю договорняків та підкилимових інтриг у яких ВОНА профі свідчить саме про це. При цьому не роблячи різких рухів та не обіцяючи зайвого популяції, стараннями "реформатора" що діє як слон у посудній лавці рейтинг ВОНИ , у пасивному вичікуванні лише росте. А тепер уявіть ситуацію що спираючись на озвучену компру панамці таки наважаться розрубати гордіїв вузол і йУлії Володимирівні нові лапті сплести. Тут хочеш не хочеш а доведеться підняти кругленьку дупку з дивану і щось типу майдану мутить. Коли замаячить реальна перспектива шить рукавиці надовго в Качанівці це означатиме - ставка больше чем жизнь.
Доведеться звернутись до альтернативних сценаріїв бо із виборами можно й фанерою пролетіть. Мінусом для ВОНИ є відсутність потужної сили , не виборчих інтриганів адміністраторів та підстаркуватих партійних функціонерів на місцях , а реальних бійців як таких. Ще одним вкрай негативним чинником для ВОНИ є відсутність в команді стратегів і яструбів і це не сприятиме успіху у серйозній війні. Ні балаболів Власенків ні підстаркуватих Кужельш навіть з натяжкою не можно вважать за таких. Нема також сумніву що в коаліції із панамцями єдиним фронтом підуть і всі ляшки. Плюсом є те що ресурсу в першу чергу фінансового щоб пустить собачу будку на дно цілком достатньо і все буде залежати від рішучості ВОНИ. Революціонерам варто бути готовими до такого розвитку і коли човен реально почне тонути, зуміти опанувать ситуацію взявши її під контроль і самим вийти сухими з води. Коли павуки в банці зійдуться не на життя а на смерть у реальному двобої, вірогідність чорного лебедя значно зросте. Ну і власне читайте сам пост.

Михаил Багдашкин

Читающая публика обсуждает информацию о получении Потрохом взяток за закрытие уголовных дел против Ставицкого. Все это ему до сраки. Выборов он не допустит, а правовых способов привлечь его к ответственности нет - в существующем правовом поле импичмент не возможен.
Но никто не обращает внимание на сообщение о продаже Юлией Тимошенко своей квоты на назначение министра экологии за 4 000 000 долларов. То, что прозвучало в СМИ, по Закону автоматически является заявлением о преступлении и требует безусловной реакции правоохранительных органов. Вот он, реальный повод вернуть лидера электоральных симпатий в качановскую колонию и уже никто из мировых лидеров не станет ее защищать. Я уверен, что сейчас НАБУ и вся гейпрокуратура будут из трусов выпрыгивать ища доказательства этой сделки и найдут. Бежать ей некуда, за снятие депутатской неприкосновенность и арест проголосуют конституционным большинством. Суд будет скорый и справедливый, даже Родиона Киреева для этого не нужно."

І трохи сумний допис зробив сьогодні у Фейсбуці Олександр Чортополох:

"Десь хлопці і дівчата сидять у окопах воюючи з москово хозарськими гібридами перемир'я.
Десь атиукараїнська влада, яка вже показала свою справжню харю, але є фактично недоступною для контролю, і впливу населення святкує перемогу над лохами.
Десь інші хлопці, і дівчата, чолвіки і жіночки працюють за кордоном на низькооплачуваних роботах, радіючи, що можуть допомогти сім'ям і діточкам грошима.
Десь пенсіонери і малозабезпечені не знають, і не розуміють, як
в таких злиднях вижити.
Десь, зібрані в загони, і партії націоналістичні сили фінансовані і керовані іудеями, і олігархами боряться за незалежну від іудеїв, олігархів, і хозаро - московітів Україну.
Десь закривається, не в змозі звести кінці з кінцями, дрібний і середній бізнес, який завжди буває основою матеріальної і ментальної незалежності суспільства, і країни
Але ще не вмерла.
Але вже конає.
Де наш новий герой?"

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com