Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Давай, Пеця, подавай в суд на БіБіСі!

Адміністрація Порошенка виступила із запереченням інформації щодо організації першої зустрічі офшорного олігарха та президента США Дональда Трампа за гроші.

Про це йдеться в коментарі прес-служби АП "Українським Новинам", в якому Адміністрація також висловила готовність позиватись до британської телерадіокомпанії БіБііСі (англійською мовою - ВВС - прим. ПN), яка розповсюдила зазначену інформацію, у разі відмови спростувати її.

"Відверта брехня, наклеп і фейк. Саме так ми оцінюємо дезінформацію про те, що зустріч президентів України і США була організована за гроші. Українсько-американський саміт у червні 2017 року був організований виключно офіційними дипломатичними каналами. Оскільки в процесі підготовки цього матеріалу був проігнорований коментар про недостовірність цієї інформації, ми вимагаємо його спростування. У разі, якщо цього не станеться, залишаємо за собою право подати позов до суду", – йдеться в коментарі.

Зрозуміло, що "Чоколядний Офшорник", якого західні ЗМІ включили у трійцю світових корупціонерів (він навіть обігнав Путіна), знову став всесвітнім посміховиськом. От давайте подивимось, чи подадуть в суд холуятники із АП, чи знову забудуть?

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com