Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Грузія

Грузія розпочала процедури щодо припинення дипломатичних відносин з Сирією.

Про це на спеціальному брифінгу заявив заступник міністра закордонних справ Грузії Давид Дондуа. Він зазначив, що це пов'язано з визнанням сирійським режимом незалежності Абхазії і Південної Осетії. "Даною дією режим Асада підтримав військову агресію Росії проти Грузії і триваючу протягом років етнічну чистку", - заявив Дондуа.

Він також підкреслив, що сирійський режим знехтував міжнародними правовими зобов'язаннями щодо визнання територіальної цілісності і непорушності міжнародно визнаних кордонів держав.

Як відомо, сирійський режим Башара Асада заявив про визнання незалежності двох самопроголошених "республік" Абхазії і Південної Осетії.

Історик Павло Гай-Нижник пише у Фейсбуці:

"УКРАЇНА -- НЕ ГРУЗІЯ! ВЛАДА УКРАЇНИ -- НЕ ВЛАДА ДЕРЖАВИ УКРАЇНСЬКОЇ!

От це я розумію позиція!

Для прикладу: ще 18 травня Росія офіційно повідомила Україну про військово-морські навчання в територіальних водах України в Азовському морі, в т.ч. у прибережній смузі, що тепер призвело до блокади з моря Бердянська і Маріуполя. І які ж були превентивні дії Української влади? Ніякі! Мовчанка! Тобто мовчазна згода! Навіть ноти протесту, для годиться, не виголосили!

Більше того: чи розірвала Україна дипломатичні відносини хоч з однією державою, що визнала т.зв. "кримський референдум", а отже й визнали відторгнення (анексію) Криму Росією? Ні!

І зрештою: чи розірвала Україна дипломатичні відносини та інші взаємини з державою-агресором, тобто із ворогом -- з Російською Федерацією? Ні!"

Майже теж саме постійно говорять Степан Хмара, Віктор Шишкін та багато інших українських громадських діячів, але народ їх не чує, бо по зомбіящіку їх не показують.

Геннадій Боценюк

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com