Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
виродок Пашинський

Борис Герман, який підозрюється в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченка, заявив, що оточення народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського фінансується з фонду російського диктатора Володимира Путіна.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці кнопокодав ВРУ Мустафа Найєм.

"Для розуміння, Сергій Пашинський – глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони. Заява прозвучала під присягою, під час засідання суду щодо обрання запобіжного заходу", – наголосив нардеп-чужинець, який не володіє українською мовою. Повний текст додається оригінальною мовою.

"Давайте уже тогда серьезно до конца. Подозреваемый в организации убийства Аркадия Бабченко заявил в суде, что окружение Сергея Пашинского финансируется из фонда Владимира Путина.

Для понимания, Сергей Пашинский - глава парламентского комитета по вопросам национальной безопасности и обороны. Заявление прозвучало под присягой, во время заседания суда по избранию меры пресечения. На том же заседании Борис Герман дал показания, на основании которых его арестовали.

Я правильно понимаю, что СБУ, ГПУ и Нацполиция уже начали негласные следственные мероприятия по проверке этого факта?"

До речі, журналіст Володимир Бойко стверджує, що підозрюваний в організації "вбивства" російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман сам передав "кілеру" гроші на прохання Служби безпеки України.

Тим часом литовский міністр закордонних справ Лінас Лінкявиччо офіційно заявила, що її країна не розуміє безумства,  яке дозволяє собі СБУ, та ціль провокації вбивства російського журналіста Бабченко.

За її словами, залишається неясним питання, навіщо було інсценувати вбивство?

Яку мету переслідували спецслужби Порошенка крім пріара перед майбутніми виборами?

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com