Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Проти Порошенка порушили справу на Британських Віргінських островах

Закордонні правоохоронці підозрюють Порошенка у відмиванні грошей.

Правоохоронні органи Британських Віргінських островів ведуть розслідування про можливе відмивання грошей олігархом Петром Порошенком та мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на автора розслідування Panama Papers, журналістку Анну Бабінець.

За її словами, Агенція фінансових розслідувань Британських Віргінських островів порушила справу щодо компаній Порошенка та Труханова.

"З формулювання, яке ми побачили в листуванні, йшлося про підозру у відмиванні грошей. Цікаво, що ведеться розслідування щодо компаній, пов’язаних із українськими публічними діячами, за кордоном, а в нашій країні воно не ведеться", – зауважила Бабінець.

Журналістка також зазначила, що направила запит до Адміністрації президента щодо розслідування проти Порошенка. Однак із Банкової надійшла відповідь, що про порушення справи вони нічого не знають.

Бабінець додала, що очікує відповіді на запит від Агенції фінансових розслідувань Британських Віргінських островів.

Раніше повідомлялося, що у 2016 році перед публікацією Панамського архіву кіпрські юристи президента Петра Порошенка хотіли вивести його з числа власників офшорної компанії Prime Asset Partners Ltd., зареєстрованої на Британських Віргінських островах.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com