Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Віденський парк

Зазвичай в Україні влітку політична активність майже дорівнює нулю, але не цього року бо кампанія війни за золотий унітаз розгортається за усіма правилами військового мистецтва.

Бачимо і напівфейкові рейтинги, і купу спаму, і політичну рекламу по зомбіящику, і цілу купу політичного спаму від головних мерзотників, які очолюють кримінально-політичні угрупування сучасної України.

Якщо узагальнювати різні натягнуті соцопитування і в них хоча б на 50 % правда, то трійця лідерів виглядає приблизно так: баба з косою, гострий шампур, вила в сраці. Не будемо робити вирок нашому бидлячому суспільству, бо ми його робимо постійно, і від цього все одно нічого не зміниться.

Тим часом на Східному фронті офіційної "невійни" знову загострення. Як офіційно визнають штабні брехунці за минулу добу на "лінії безкарного розстрілу" українських військових загинуло 4-ро і поранено 2 осіб. Без коментарів, хоча б дуже хотілося, але воно вам треба?

А от найкращий розклад геополітичної ситуації коротко і ясно зробив у Фейсбуці Павло Москаленко:

"За останні три доби ми втратили 10 Героїв...
До Сенцова не пускають омбудсмена, да так, що це виглядає абсурдно і ... жахливо.
Канонада на Донбасі зараз така, наче на дворі 14-й -- б'ють по всьому фронту, від краю до краю.
А мундіаль (сука) в Мордорі лише закриває своє перше коло.

Або нас всім світом до чогось привчають та готують, або все ще значно гірше.
апд. гірше -- це коли світ розуміє, що путін пішов у ва-банк. а з такими не домовляються, а просто готуються до фіналу. Хто як може."

Для ілюстрації статті використана карикатура Георгія Ключника ""Віденський парк"або "Операція консперація" Будь який, навіть самий незалежний кандидат, повинен потайки зустрітись з Фірташем ..."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com