Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
виродок Пашинський

Комітет ВРУ з питань національної безпеки і оборони, в якому головує кнопкодав Сергій Пашинський, 4 липня рекомендував Верховній Раді ухвалити в першому читанні законопроект №6688.

Про це повідомляє УП з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Скандальний законопроект повинен дозволити СБУ блокувати доступ до сайтів навіть без відповідного рішення суду. Крім того провайдерів телекомунікацій планують зобов'язати за власні кошти купувати і встановлювати технічні засоби, які визначить адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації за погодженням з СБУ.

Велика кількість представників громадянського суспільства обурилася включенням до порядку денного сесії Верховної Ради України законопроекту №6688 від кнопкодавів ВРУ І. Вінника, Д. Тимчука та Т. Чорновол.

25 червня відбулася прес-конференція представників низки громадських організацій «Як знищити свободу в Інтернеті: законопроект 6688», на якій ЙШЛОСЯ ПРО ЗАГРОЗИ БЕЗПЕЦІ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СФЕРІ, ЯКІ НЕСЕ УКРАЇНІ ЦЕЙ ОДІОЗНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ.

Учасники прес-конференції акцентували увагу журналістів на тому, що автори законопроекту свідомо чи ні пропонують Україні скопіювати на український грунт досвід Росії зі створення власного «Роскомнадзору».

Учасниками Коаліції «За вільний Інтернет» підготовлено юридичний аналіз законопроекту, який, зокрема, підтверджує те, що його ПОЛОЖЕННЯ СУПЕРЕЧАТЬ МІЖНАРОДНИМ ЗОБОВ’ЯЗАННЯМ УКРАЇНИ у сфері прав людини і створюють серйозні загрози для свободи вираження поглядів.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com