Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Лук'яненко стучав в КГБ на Чорновола

У 1992 році газета "Вечірній Київ" надрукувала фотокопії документів як Левко Лук'яненко "стучав" в КГБ на В'ячеслава Чорновіла, а той - на нього.

Тоді у "Вечірнього Києва" був мільйонний тираж, але в Америці цю газету не читали, і тому діаспора виділили Лук'яненку гроші на відродження українського патріотичного руху.

Потім його вже не запитували, куди всі гроші поділися, чому він купив собі гарний будинок, лише можу пригадати слова дружини Святослава Гуляка, яка була подругою Стуса: "От Стус була людина! Коли він ішов всі ці лук'яненки і чорноволи як щури розбігалися".

Це відбувалось на вулиці Інститутській у 2003 році (я тоді ще не знав, що через 10 років ця вулиця буде залита кров'ю) і ми навіть не здогадувалися, що за нами стежать агенти ФСБУ, які потім облажалися у замовній статті, що головний язичник України Геннадій Боценюк зустрічався з "громадянином США" Святославом Гуляком, а насправді Святослав Гуляк є громадянином Франції.

Витирайте соплі, зовсім воно не таке, як вам здавалося. Це як зараз дурне вишиватне бидло не розуміє, що Зяма Корчинський - кращий друг Ківи, зовсім ніякий не патріот, а агент КДБ ще з 1999 року.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com