Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Сумнозвісний своєю українофобією Фейсбук заблокував усі акаунти відомого економіста, академіка Володимира Пилипчука. То ж він вимушений був надіслати "Правдивим Nовинам" свою останню статюю звичайною електронною поштою.

Почитавши щоденні реляції влади про виловлення ординських шпигунів в Україні, про знайдені криївки зі зброєю ніби-то для реалізації замаху на директора Вальцманату, про ліквідацію шатунів, які розхитують човна з собачою будкою, про висилку з України помічників «злодіїв в законі»,  про арешти кримінальних авторитетів, може склаєтися враження, про неабияку активність влади в боротьбі за декриміналізацією українського суспільства, з нещадною її  боротьбою проти іноземних і внутрішніх ворогів України. В ніби-то ефективній і послідовній боротьбі проти зазіхань агресора..

Але ці події, ці «рапорти»  - мініатюрні квіточки в порівнянні з "ненакритими" кримінальними діями міжнародних «авторитетів» Порошенка і Путіна,  по їх спільній діяльності по пограбуванню і нищенню України. Прикладів безліч, але зупинюся на одному, майже еталонному доказі попереднього твердження – на нинішній «ефективній» діяльності в Україні подвійного агента ФСБ і СБУ –младоолігарха часів Януковича - Курченка. 
Посудіть самі:
- Курченко синхронно, успішно  і тісно співпрацює в бізнесі з кумом Путіна –Медведчуком як в бізнесі, так і в медіа України і  Ордіи – одночасно. Там і там мають недоторканими свої активи!?!?- - При цьому, ні бізнес , ні медіа Курченка в Україні не лише не арештовані, але й не під санкціями з боку України... Такими ж привілеями він користується і в Орді - І це в той час, коли бізнес Курченка вже давно під санкціями ЄС і США.. Це, чомусь,  не викликає запитань в СБУ?

-Кримінальні бізнесові схеми Курченка кришуються в Україні СБУ, але й кришуються ФСБ в Орді... “І хоча у прокуратури і СБУ є неспростовні докази його фінансових махінацій і брудних схем - як за часів Януковича, так і після Майдану - правоохоронні органи України фактично закривають на них очі»??? (мова йде про ухилення від сплати податків і нанесення  збитків держкомпаніям України розміром в  14 мільярдів гривень). А чому - закривають?

-Бо тіньові кошти Курченка, як і його медіа- ресурси «працюють» на підтримку президентських амбіцій Порошенка на наступних виборах,... І це в той час, як Міхо виперли з України, ніби-то за отримання коштів від Курченка для організації бунту проти Потроха, чи «державного перевороту»? – Нелогічно, правда? Чому ж тоді бізнес Курченка й досі не лише не арештували хоча б за цей крок, але й не здійснили ніяких рухів у цьому напрямку? Бо то була спільно спланована і проведена під егідою ФСБ-СБУ ПІДСТАВА, провокація задля виштовхування Міхо з України... А далі і нині - мовчок - повний штиль в реакції ЛІВОохоронців України.

- А чому ФСБ Орди закриває очі на контрабанду  через територію РФ вугілля з окупованого Донбасу в Україну? Заради «намагання Путіна спасти» теплову енергетику України від краху? А чому ФСБ Орди не арештувало Курченка за «передачу коштів» одному з найактивніших ненависників Путіна – Саакашвілі?  Коштів на ПІДТРИМКУ ворога Путіна - Міхо? – Не в'яжеться, правда?
- Якщо Курченко не арештовується, а його оборудки одночасно кришуються і  ФСБ – на території Орди, і СБУ – на території України,  значить він вигідний, він потрібний  спецслужбам обох країн! Тобто він подвійний агент - агент  ФСБ РФ і  агент СБУ-одночасно?  Вдумайтеся подвійний агент двох ВОЮЮЧИХ сторін, творить злочини в обох країнах (за законодавствами цих країн)   і при цьому  ніде, ні в одній з них не поніс покарання і навіть не АРОЕШТОВАНИЙ!!! Що це  має  означати, що  спецслужби в обох країнах – непрофесійні амеби, чи так ними же і задумано? Чи  якщо він ніде, ніким не арештовується, то це означає, що  він вигідний обом «фірмам»? А як це може бути? Лише в тому випадку, коли згадані "фірми-пінкертони" за спрямованістю дій і суттю діяльності  - фактично одна фірма Путіна, але просто її «територіальні філії» -  носять різні назви у своїх країнах (ФСБ і СБУ)., але працюють у одному, чітко визначеному Путіним   напрямку- на руйнацію України.  А хто визначає спрямованість дій спецслужб, контролює результати їх  діяльності? Все згадане було б неможливим без спільної згоди на це.. главарів мафії в своїх країнах, тобто без згоди, а вірніше – без ЗМОВИ Путіна і Порошенка...

-Тому, хоча й позиційна, але війна у нас не закінчується, бо світова історія засвідчує, що у воюючих сторін відбувається падіння економіки, зниження економічних показників, падіння життєвого рівня населення і навіть крах  держав –Тому ЛОХторату є «чим пояснити» його обнищання.. Але ж війна позиційна, майже «заморожена», тобто малоруйнівна для економіки, та й  щоденно в ній гине набагато менше людей ніж в автомобільних аваріях.…Але гинуть патріоти – ненависні режимам в Україні і в Орді. Але  історія не знає прикладів краху держав і їх зникнення з політичної карти світу без війни – у мирний час. Під час війни легше знищити країну, легше її розікрасти (а тим більше під псевдо-вивіскою – боротьби з корупцією) а то й здати   її ворогу, а особливо в умовах, коли країну – потенційну жертву очолює скритий її ворог і таємний агент-спільник  агресора.
-Тому питання: -"А які ж тоді Порошенко з Путіним вороги?" - питання риторичне.. у всякому випадку для думаючих.. Вони  не вороги між собою. Вони вороги Україні!  – Вони між собою – ДРУЗІ, вони однодумці і однодійці, вони торгові партнери в торгівлі такими специфічними «товарами» як….    держава  Україна, її економіка, її обороноздатність,  її території, її патріоти, її населення  і  ії  майбутнє..

Володимир Пилипчук

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com