Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Зовсім не випадково, а цілком з зрозумілих причин більшість ЗМІ не помітили, як олігарх Петро Порошенко працевлаштував в декількох областях України суддей з ЛНР/ДНР.

Цим вже зараз нікого не здивуєш, як нікого не дивує бажання хуйлокума Медведчука стати кнопкодавом ВРУ, або навіть самім Президентом. Навіть улюблениця Януковича, комсомолка, жидівка і просто потворе створіння Анна Герман випадково видала на гора плани влади як Порошенко може утримати під своїми жирними сідницями золотий унітаз - у другий тур вийдуть Порошенко і Медведчук. Зрозуміло, який буде вибір вибору без вибору, де всякі вакарчуки - це лише підтанцьовка, може навіть, Тимошенко допомагає розіграти українських лохів в єврейських політичних наперстках.

Вишиватна бидломаса звісно дуже зраділа - то Кобзон здох, то Захарченка бомбанули...

Добре про це написав журналіст Олександр Ружанський:

"Тільки ледачий не написав про те, що ліквідація Захарченка, - це майже останній крок в зачистці одіозних фігур в ДНР-ЛНР, аби Мінськ виглядав більш-менш безболісно в сенсі повернення цих отруєнних Москвою територій Україні.

Я - не ледачий, і повністю поділяю таку точку зору. Нам введуть ОРДЛО по самісенькі гланди зі всіма випливаючими. Власне, саме це і є "дорожньою картою" Порошенка - Путіна, а не усіляке пропагандистське "остаточне прощавай" Російській імперії від мегабрехунця Порошенка".

Микола Крамольник

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com