Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

В України достатньо і сил, і засобів, щоб побороти незаконні озброєні формування, запевняє начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. Таку заяву Муженко зробив днями під час зустрічі із військовими аташе іноземних держав, акредитованих в Україні.

Таку заяву Муженко зробив, очевидно, у відповідь на закиди США щодо некомпетентності Генерального Штабу Збройних Сил України. Ймовірно, що у такий спосіб він просто хоче заспокоїти Сполучені Штати та підтвердити свою компетентність та вправність у військовій справі. Крім того, він запевнив, що Україна не воює із регулярними частинами Росії. Заяву Муженко ми могли б і не помітити, якби її не почали розповсюджувати ведучі російські ЗМІ. З великим трудом вдалось умовити ВРУ зробити декларативну заяву про те, що нібито Україна визнає Росію державою-агресором. Усі країни світу визнають присутність в Україні російської регулярної армії, яка і врятувала банди сепаратистів від повного знищення, а зрадник Муженко заявив, що російських військ в Україні немає.

Разом із тим, Президент України Петро Порошенко повернув до лав ЗСУ раніше люстрованого Геннадія Воробйова. Останнього до недавнього моменту пропонували призначити начальником Генштабу ЗСУ. Воробйова було призначено першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Нагадаємо, що Геннадія Воробйова було відставлено з посади начальника ГШ ЗСУ згідно Закону України "Про люстрацію". Однак спеціально заради Воробйова до цього закону було внесено зміни, які дозволяють самовільно Порошенкові скасовувати відповідні рішення Верховної Ради "в інтересах національної безпеки".

 

Автор: Роман Здорик

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com