Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ЗМІ

РНБО продовжує повідомляти суху статистику втрат і перемог на Донбасі українському народові. Як же бачать ситуацію в Україні європейські ЗМІ?

Напад російських найомників на Мариуполь, в наслідок чого загинуло 30 мирних жителів та поранено більше 90-а, стало межею стриманості та надії Заходу на вирішення конфлікту. Вперше ЗМІ відкрито назвали те, що відбувається, війною між Росією та Україною.  Наприклад, кореспондент німецької Frankfurter Allgemeine Zeitung скептично висловився про нові ідеї міністра іноземних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера про «якісні зміни ситуації», без яких можливі нові санкції ЄС по відношенню Росії.

Схоже, не існує жодного жителя Заходу, який би не визнав зараз, що за всім стоїть РФ. «В той час, коли сили сепаратистів виглядають переважними, аналітики мало сумніваються, що їх успіхи пов’язані з підтримкою Москви, - йдеться в статті на сайті  The New York Times. - В серпні, на межі поразки, вони була врятовані масштабним російським вторгненням, яке зломило ситуацію на фронті та змусило Київ сісти за стол переговорів. Та ж динаміка, схоже, діє і зараз…»

Голова ОБСЕ Ламберто Заньєр в інтерв’ю німецької Die Welt  відмітив, що «Останніми тижнями ми бачили, що сепаратисти отримали зброю. Вони отримали його не з України, і не методом захоплення. Зброя була доставлена  через російський кордон…». Зі слів Заньєра, терористи Донбасу та Росія не дають місії ОБСЕ можливості контролювати українсько-російський кордон.

Британський The Economist так описує останні події в Україні: «дорога перекрита, багатоповерхові будинки зруйновані, ментальні зміни відбуваються надто повільно, аби осмислити, що українська «криза» - це насправді війна".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com