Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Медведчук

По всій лінії фронту ідуть бої, російські війська обстрілюють позиції українських військовослужбовців з усіх напрямків та усіх видів зброї, при цьому російська сторона вимагає, щоб Україна відвела свою артилерію від лінії фронту.

Перемовини в Мінську завершились як завжди нічим, але найбільшим нахабством і фактично відвертим знущанням над українцями стала поява на зустрічі спеціального "переговорщика" Порошенка - кума Путіна Медведчука, який приїхав в одній машині з послом РФ Зурабовим. Ніхто і не здивувався, що ця нахабна потвора Медведчук буде кукурікать про те, що "не коректно називати Росію країною-агресором".

Звісно, що перемовини були зірвані, вони ні до чого і не могли привести. Вони були організовані для того, щоб затягнути час і під таким приводом не надавати допомогу нашім бійцям, які знаходяться у дебальцевському котлі.

Зараз погляди усієї країни спрямовані на Вуглегірськ і Дебальцеве, але ніхто не каже про горлівський котел, де нашим воїнам теж несолодко, і ніякої допомоги вони не отримали.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com