Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Сьогодні активність російської армії і "оплаченців" просто зашкалює. Жорстокі бої йдуть по усій лінії умовного фронту, яка утримується переважно добровольчими батальйонами.

Обстріли з ГРАДів сьогодні призвели до великих втрат серед мирного населення. Точно відомо, що від обстрілів російських агресорів загинуло щонайменше 14 цивільних осіб (переважно жінки).

Під куполом так званої Верховної Ради, яку важко назвати легітимним органом влади після фейкового голосування за чистий папірець замість бюджету, сьогодні відбувався брутальний цирк. Соромно і важко про це писати. Краще вже цю подію переосмислити трохи пізніше.

Порошенко звернувся до нації з цинічним відеозверненням, Гройсман за старою звичкою, поводив себе як неадекватний придурок, Яценюк і Турчинов просто промовчали. В них були важливіші справи, не було часу витрачати дрогоцінний час на те, щоб "піаритись" на крові.

Найгірша ситуація зараз у донецькому аеропорту. У соціальних мережах поширюється гумореска про те, що наша старо-нова влада (така ж помилкова, яким є і свято старий Новий рік), оголосить героїв-кіборгів "рукою Москви" і "агентами Путіна", бо під час війни буцімто не можна критикувати владу. Переглянувши брехливі новини, українці йдуть до соцмереж, звісно лише ті, які мають доступ до мережі Інтернету. Там вони потихеньку прозрівають і обговорюють деталі організації справжнього нового Майдану.

До речі, у Фейсбуці запевняють, що на обкладинці нового випуску "Charlie Hebdo" буде зображення П. Порошенка, який вчора щіро посміхаючись смерті французьких журналістів, відверто і цинічно "піарився".

Кров збуджує резидента

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com