Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Все буде Даунбас! Порошенко запропонував закріпити в Конституції особливий статус на окупованих територіях, тобто, легалізувати в тому числі етнічні чистки, дитячу порнографію і вбивства дітей для трансплантації органів.

Шокін фореве! Депутати блоку ПОПа заявили, що не бачать підстав для звільнення генпрокурора. Рішення антикорупційного комітету про недовіру куму Порошенка - Шокіну, це мовляв, так, просто папірець. Невже в солоденького олігарха закінчились довірені люди для керування найбільш корумпованою впливовою структурою?

Втрати патріотів. Під час трагічних подій в Мукачевому загинув один боєць "Правого сектору", двоє зникли безвісти, четверо (включно з двома пораненими) заарештовані. Доля інших бійців невідома. Трохи попіаривщись для преси, Дмитро Ярош, як і в історії з вбивством Сашка Білого, зразу забув про всі свої погрозливі вимоги до влади. Рейтинг "реєстрового атаманчика" трохи похитнувся, але не впав. Непідконтрольна Ярошу (Порошенку) частина активістів ПС продовжує акції протесту.

Пухнасте звірятко підкрадається непомітно. Дурна баба Яресько зробила заяву, що вона відчуває прогрес у перемовинах з кредиторами, але загроза дефолту зберігається.

загрузка...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com