Loading...
   
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
протест в Москве

Итоговую статью о важнейших событиях уходяшей недели ПN традиционно публикует на российском диалекте русского языка, чтобы жителям ближнего зарубежья всё было понятно без перевод.

Українці у соцмережах жорстко відреагували на вибухи військових складів і резонансне вбивство екс-депутата Госдуми РФ у центрі Києва. Ніхто й не здивувався, що і вбивця помер у лікарні.

Шевченківський суд сьогодні розгляне позов про державну зраду Порошенка

22 березня у Шевченківському суді Киева о 9.30 суддя Хардина розгляне скаргу про державну зраду Петра Порошенка.

Менти зачищають блокаду Лугандонії

Новоспечений заступник голови окупаційної поліції Аброськін, який свого часу  здавав Маріуполь Путіну, підписав наказ про силовий розгін блокади торгівлі на крові.

житлові будинки

Вчора, 11 березня, до Дніпропетровського військового госпіталю лише із Маріуполя евакуювали 11 поранених військових.

Активісти забарикадувалися в залі засідань Шевченківського суду Києва

Про це з місця подій повідомив телефоном «Правдивим Nовинам» представник Штабу Революційних Правих Сил (РПС) Антон Бондаренко (Меч).

Владоохоронна система знущається над українцями

На фоні самозакоханої жирної пики Вована Гройсмана, який тримає «під матрасом» як мінімум півтора мільйони доларів, та інших небожителів єврейської національності, які самоназвали себе владою в Україні, ця історія виглядає особливо дико.

Журналісти знайшли таємні статки скандального заступника голови СБУ

Завдяки електронному декларуванню суспільство дізналося про статки практично всіх правоохоронців. Своє майно змушені були показати прокурори, керівники поліції і навіть судді з митниками. Єдине силове відомство, яке домоглось права не публікувати електронні декларації, – це Служба безпеки України.

в Криму відловлюють нелегалів з Лугандонії

Якщо ви ще маєте сумніви, що царьок Путін намагається приєднати Донбас до України, тим самим перетворивши всю державу в Лугандонію, то підтвердження цьому надходять з окупованого Криму.

Так зване «Насрулло-шоу» продемонструвало українському суспільству напіврозпад злочинної системи, яку начебто підтримують західні політики.

Живосил

Це вам не Насіров! Коли владоохоронні органи беруть під білі пухнаті рученята когось корупціонерів-україножерів, то владоохоронна система проявляє нечуванний гуманізм. Зовсім інша справа, коли в пазурі мусорських виродків потрапляють патріоти України, націоналісти, а ще гірше того — добровольці Східного фронту.

   
© newspravda.com