Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Донецкий аэропорт бой фото

Увага всієї країни зараз прикута до жорстоких боїв на сході, але ЗМІ не зовсім правдиво висвітлюють ситуацію.

Сьогодні поважні українські ЗМІ браво рапотрують про те, що нарешті Порошенко дав наказ підтримати кіборгів, що почалась вогнева підтримка артилерії ВСУ. Начебто навіть загинув відомий терорист Моторолла, але ця інформація ще й досі не підтверджена. Речник так званого "АТО" Лисенко (який, до речі, рік тому був офіційним речников Віктора Януковича і особисто носив йому на розгляд проекти телевізійних виступів Портнова), тут же нагадує, що українські військові залишаються на своїх позиціях і загострення боїв не виходить за межі зрадницьких мінських домовленностей.

Ця рекламна показуха потрібна для того, щоб якось заспокоїти населення України. На очах українців декілька тижнів розгорталися драматичні й ганебні події навколо аеропорту, який став символом міцності нашої нації. Вчора, мабуть, Порошенко, Яценюк, Гройсман і Турчинов відчули, як під ними захиталися крісла. Тепер вони на Майдані, посміхаються, тримаючи у руках таблички, що вони - Волноваха, при цьому від 10 тисяч мітингувальників найвищі посадові особи охороняють 2 тисячі міліціянтів.

Головний захисник діючого президента Бірюков навіть трохи "наїхав" на "легитимного", кажучі про те, що не треба "піаритися" на крові кіборгів, а особливо сварився на Муженко, який особисто приїхав у зону бойових дій і лише заважає комбрігам своїми дурнуватими запитаннями, бо є людиною абсолютно некомпетентною. Таким лихим маневром пан Бірюков вирішив перенаправити на Муженка частину негативу, яка лилася на Порошенко, а особливо - відволікти увагу від того, що у Донецьку відбувається насправді. 

А насправді не все так добре, як рапортують диктори новин. Бірюков каже, що є сильна вогнева підтримка кіборгів, а самі кіборги кажуть, що її, такої як потрібно, немає.

Закулісні домовленності і далі продовжуються. Ось яку інформацію поширюють у соціальних мережах люди, які спілкуються з самим кіборгами:

"Друзі, нас дуже просять поширити інформацію про тривалі бої в районі аеропорту. Наших обстрілюють з обох боків. Є 5 поранених. 200-х немає, дякувати Богу. Командир 2-ї штурмової роти Гатило каже, що хлопці всі злі і кричать "Слава Україні!". Ми всіх вас любимо! - і відключився. ЗМІ мовчать і підтримка потрібна. Влада не квапиться з допомогою..."

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com