Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Захоплення Дебальцевого фото

Воїни України, які знаходяться у Дебальцевському "котлі" поступово втрачають позиції. Влада не збирається допомагати тисячам бійців. Про страшні втрати ми можемо лише здогадуватися.

 Як повідомляє активіст ГО "Всеукраїнське батальйонне братство" уникнути трагедії нашим воїнам не вдається: "З приводу мінських домовленостей ні в кого немає сумнівів, вони мертві. Оскільки були зірвані в момент їх підписання. Справа в тому, що в день підписання з боку російського кордону увійшли сотні одиниць важкої техніки і артилерії, не кажучи вже про живу силу. Тому, все повториться точнісінько так, як це було в період минулих угод: буде заходити техніка, російські війська будуть зміцнюватися на своїх позиціях, при цьому не перестаючи обстрілювати наші позиції. Наші ж війська будуть виконувати наказ «головнокомандувача» Порошенко про мовчання. У підсумку в ході перемир'я будуть гинути наші бійці, а території по тихому здаватися. Влада це буде аргументувати міццю російської армії і неухильним виконанням головної умови перемир'я - припинення вогню. Погодьтеся, важко перемагати загарбника, якщо у тебе немає наказу на відкриття вогню, немає боєприпасів, які «головнокомандувач» і його генерали довозять до позицій.

Тому, перемир'я - це один з інструментів здачі України, який спільно використовує Порошенко і Путін, при підтримці Німеччини та Франції. Але, вони не можуть подолати єдину перешкоду, яке стала на їхньому шляху - це думка народу України, який не згоден з тим, щоб його країну ділили всі кому не лінь.

Перемир'я до і після підписання угоди не розпочиналося, сьогодні йдуть запеклі бої у Дебальцеве, нашим бійцям воювати нічим, по вищевказаній причині. За даними, які я отримав з передової хвилин двадцять тому, половина міста вже під росіянами.

Що, власне і підтверджує зрадницьку політику Порошенко. "

 

Микола Крамольник

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com