Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ЖЛ

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував проект постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів цинічного побиття «тітушками» працівників під час численних спроб рейдерського захоплення ЗАТ «Житомирські ласощі» та можливої участі у цьому народних депутатів України».

“Ми не можемо спокійно спостерігати, як в країні сотня “тітушок” вриваються на фабрику із гранатами та пістолетами і б'ють людей. В розбірках олігархів не повинні страждати прості працівники. Неприпустима і участь народних депутатів в цьому рейдерстві з кровопролиттями, про що ми чуємо щоразу, коли йде мова про конфлікт на “Житомирських ласощах”. Парламент має розібратися і з'ясувати чи справді наші колеги мають стосунок до скандалу та побиття працівників і зробити відповідні висновки. Для цього я пропоную створити ТСК.  Моя позиція, якщо хтось не може поділити фабрику — держава має  її націоналізувати, щоб гарантувати людям нормальні робочі місця, а не поле корпоративної битви”, - заявив Каплін.

Автор постановиготовий сам очолити ТСК , а до її складу пропонує включити 13 народних обранців. Він вже звернувся з листами до голів парламентських фракцій та груп з проханням надати пропозиції по членах комісії. Сергій Каплін пропонує визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії – один місяць з дня прийняття постанови.

Нагадаємо, напередодні  під час вже не першого нападу на підприємство затримані сотні чоловіків спортивної статури. Вони використовували газові пістолети, гранати, травматичні пістолети, металеві дубинки. При цьому було здійснено жорстоке побиття працівників, в тому числі жінок. Окрім цього, у деяких ЗМІ повідомлялося, що до спроб рейдерського захоплення мали відношення окремі народні депутати України - тобто солодка єврейська парочка - Пашинський і Чорновол.

З'явилася інформація, що до 12 січня конфлікт начебто призупинено - фабрика не працює і не реалізовує продукцію (Порошенко аплодує!). Підприємство нібито охороняється Нацгвардією, але насправді службою державної охорони "Тітан", біля фабрики знаходиться швидка з військовими номерами, в яких сидять агресивні люди, які бояться, щоб їх знімали. Сьогодні вночі на територію заходили підозрлі люди у штатському.

ЖЛ

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com