Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Вибухівка, що спрацювала під час мирного маршу у першій столиці України місті Харкові - справа рук Росії. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Внаслідок вибуху, повідомляють офіційні джерела, загинуло двоє осіб. Примітно, що буквально напередодні теракту міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що не вважає Росію країною-агресором. А екс-голова Харківської облдержадміністрацій Михайло Добкін із чистою совістю слав полум'яні привіти своєму товаришу Єфремову. Який, чи то зпересердя, чи то через свою "велику любов до України", що немає такого поняття "українець".

Тим часом... Міський голова Харкова поспішив заявити про свою непричетність до вибухів у Харкові. Думку щодо Росії Геннадій Кернес так і не змінив, але в дусі традиційного йому популізму заявив, що "Ті, хто за допомогою подібних акцій думають розхитати ситуацію в місті, я впевнений, свого не доб'ються. Харків був, є і буде невід'ємною частиною України. А акції «залякування» - такі, як сьогоднішній вибух - будуть тільки об'єднувати харків'ян навколо наших спільних цінностей: миру, єдиної країни і неприйняття тероризму".

Чотирьох підозрюваних затримали майже одразу. Ними виявилися мешканці російського Бєлгорода. До речі, теракти у державах, де довіра до існуючої влади на межі фолу, - загальноприйнята річ. Так, американське ЦРУ, свідчить його колишній очільник Ален Даллес, нерідко використовувало такі методи для впливу на громадську думку. Не гребують такими методами і сусідні Росія та Білорусь. Як тільки невдоволення владою наростає - з'являється "цап-відбувайло", який обов'язково скоює щось недобре. І, як правило, у таких випадках вже за кілька годин знаходять винуватих.

Не зважаючи на те, хто є замовником і виконавцем теракту у Харкові, "Правдиві Новини" щиро співчувають рідним загиблих та травмованих патріотів України.

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com