Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Військові техніка та озброєння Росії підтягуються до кордону з Харківською областю. Про це повідомляють блогери України та Росії.

Кремль підтягує війська до Старого Осколу Бєлгородської області Російської Федерації. Географічно місто знаходиться якраз навпроти Харківщини. Тим часом у самій білокамінній стверджують, що це є «планова передислокація 9-ї ОМСБр із Нижнього Новгороду до Богучару». Оскільки, як показує практика, йняти віри кремлівським брехунам не можна, ймовірно можна очікувати нападу на Харків.

Про те, що такий сценарій у Росії готували заздалегідь, свідчать і публікації у тамтешній пресі. Факт, який за інших обставин, міг би залишиитися абсолютно без уваги російських ЗМІ, був розтиражований у ряді видань.

Окрім власне 9-ї бригади росіяни "під шумок" починають стягувати ще й інші бойові підрозділи - стверджує агент команди InformNapalm Іраклі Комахідзе. Хоча, припускає він, це може бути просто психологічним тиском. Адже, згадує Комахідзе, рік тому майже на цьому ж місці російські війська вже приводились у боєготовність, щоб полякати українців по той бік кордону.

Втім, як говорить стара прописна істина, хочеш миру - готуйся до війни.

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com