Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Активісти надали докази убивства призовника на Київщині

Активісти надали докази убивства призовника з Житомирщини Ігоря Тимощука у частині  №4126 в с. Семиполки під Києвом.

Активісти отримали докази факту жорстокого побиття у військовій частині призовника Ігоря Петровича Тимощука, що призвело до його подальшої смерті у військовому госпіталі.

Нагадаємо, 1 червня ЗМІ стало відомо про смерть призовника. При цьому військові всіх інстанцій намагалися приховати смерть і обставини його загибелі. А коли батько і брат намагалися поговорити з ротним та командуванням, ротний командир нахамив і родичам, образивши їхню і померлого честь і гідність:
“Дзвоню ротного, кажу, що ж ти наробив, ви звірі, або хто ви такі? Як так можна за ніч вбити людину? А він каже: так ти такий олень, як і він. Можеш сюди приїжджати – я і з тобою розберуся” , – говорить брат загиблого Вадим.

Нагадаємо, на ротного командира до цього неодноразово скаржився Ігор, звинувачуючи його у побитті, але всі справи закривалися.

Варто зауважити, Міноборони задіяло усі наявні механізми для приховання обставин злочину і покривання усіх причетних до цього. На родичів та активістів неодноразово тиснули з вимогами припинити пошуки тіла та виявлення обставин загибелі, а коли про інцидент дізналися ЗМІ, колеги з центральних телеканалів, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов намагався на них тиснути з вимогами не випускати відзняті сюжети, а також немотивовано заборонив їм проводити зйомки на території військової частини та приміщення судмедекспертизи.

Треба звернути увагу, що таким само чином менше місяця тому був забитий до смерті демобілізований Іван Євчук з Житомирщини, який захищав Донецький аеропорт. Поліцаї пояснили, що ніхто нікого не посадить, бо нібито смерть відбулася від побоїв, а значить це було «не пряме вбивство».

Тим часом на Східному Фронті продовжується плановий відстріл українських холопців. От що пише у Фейсбуці волонтер Людмила Зінчук:

«Почну з нагального, а потім перейду до глобального.
З 02 на 03 червня 2016 року орки крили Мар'їнку, а у відповідь орки нічого не отримали. Були координати, звідки орки стріляли (а це - "Дурна Балка"), координати передавались типу "своїм" в штаб АТО. Але, орки були впевнені, що у відповідь нічого не отримають. І через деякий час з "Дурної Балки" передислокувались поближче, звідки з таким же успіхом почали гамселити по Мар'їнці. Нарахували 120 розривів, потім збились з рахунку. А обстріли продовжувались, поки не розвиднілось.
Це було нагальне.
А що глобальне?
А глобальне те, що гаплик уже настав.»

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com