Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пашинський

Усі 10 бронеавтомобілів "Варта-2", які в травні цього року придбано для потреб спецпідрозділу Нацгвардії КОРД (колишній «Беркут»), були відбраковані та відправлені виробнику на доопрацювання.

Вказану техніку придбано за державні кошти у фірми "Українська бронетехніка", реальним власником якої ЗМІ називають гіперкорупціонера, кнопкодава ВРУ від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

Бронеавтомобілі "Варта-2" гучно презентували друзі депутата Пашинського – голова РНБО Олександр Турчинов (Коган) та міністр МВС Арсен Аваков (Авакян). Водночас у відомстві Авакова не стурбувалися тим, що до літа 2014 року фірма називалась "Укрглавпак" та виробляла пластиковий посуд. Однопартійці Пашинського старанно вихваляли бронеавтомобілі та наголошували на необхідності покупки не менше 100 одиниць техніки.

Попри те, що всі 10 перших бронеавтомобілів було відбраковано, Поцгвардія підписала договір на постачання ще 40 автомобілів "Варта-2". Про це UA1 повідомило джерело в Національній гвардії.

Зазначається, що договір підписано на безпрецедентних і невигідних для держави умовах - 100% передоплати. Наразі з державного бюджету виплачено 286 млн гривень за поставку, яку буде здійснено в березні 2017 року.

У разі несправності й цих 40 автомобілів держава (влада) ризикує залишитися і без техніки, і без грошей, з огляду на "кришування" оборудки ненажерливим україножером Сергієм Пашинським.

Треба пояснити, що ті мусорські підрозділи, які раніше називались «внутрішніми військами», узурпатор-гауляйтер Коган (Турчинов), котрого за очі називають «Кривавий Поц», перейменував у Нацгвардію. Користувачі соцмереж давно вже прозвали цих мусорських виблядків, яких зараз тренують розганяти неминучі народні повстання,  Поцгвардією.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com